Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 125
Näita kaardil
Kirjeldus

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Staadioni 1

Rõdu, parkimiskoht garaažis, väga hea asukoht!

Korrus 3/6, ehitusaasta 2018, heas korras, dušš, kaugküte, rõdu , avatud köök, panipaik, ...

Üürile anda rõduga 3-toaline korter kesklinnas Staadioni tänaval!Korter on täielikult ...

3
70.9 m²
1 100 € 15.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Raua tn 35

Uus korter Kadrioru ja kesklinna piiril

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1934, uus, dušš, keskküte, avatud köök, ...

Üürile anda just renoveeritud kolmetoaline korter kesklinnas. Kogu korteri viimistlus ...

3
62.5 m²
1 090 € 17.4 €/m²

Valgamaa, Valga vald, Valga linn, Allika 5-69

Korrus 3/5, ehitusaasta 1985, heas korras, dušš, keskküte, avatud köök, pesumasin, ...

Сдаётся 2-комнатная квартира в г. ВалгаАдрес: ул. Алика 5-69Площадь: 48 м²Светлая и ...

2
48.2 m²
250 € 5.19 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%