Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 095
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sõle tn 58

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA STUUDIOKORTER

Korrus 2/5, Korteriomand, ehitusaasta 1972, heas korras, elektripliit, boiler, dušš, ...

MÜÜGILE ON TULNUD 1-TOALINE KORTER SUUREPÄRASE ASUKOHAGA PÕHJA-TALLINNAS, SÕLE TN 58! IDEALNE INVESTEERING – ÜÜRNIKUD OLEMAS!KORTER• 2. korrus• korteri pind 16,2 m²• avatud köögiga elutuba• WC ja vannituba koos, dušikabiin ja boiler• põrandatel laminaatparkett• kogu fotodel nähtav mööbel jääb uuele omanikuleKorteris on olemas kõik eluks vajalik, sealhulgas:• köögimööbel• elektriline lauapliit• mikrolaineahi• õhupuhasti• külmkapp• ...

1
16.2 m²
55 000 € 3 395 €/m²
Kliendipäev: T 19.05 17:30-18:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pille tänav 22

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA KAHETOALINE KORTER KESKLINNAS! ERIHIND!

Korrus 2/2, Korteriomand, ehitusaasta 1961, heas korras, keraamiline pliit, dušš, ...

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA KAHETOALINE KORTER KESKLINNAS!ERIHIND!Müüa üks armas kodu ...

Kliendipäev: T 19.05 17:30-18:00
2
46.3 m²
115 900 € 2 503 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Soldina tn 10

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1971, renoveeritud, gaasipliit, uus ...

Продаётся двухкомнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира состоит ...

2
46.5 m²
21 000 € 452 €/m²

Tartumaa, Tartu, Kesklinn, Rebase tn 17

Möbleeritud korter, A energiamärgisega majas!

Korrus 4/6, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2024, uus, induktsioonpliit, dušš, ...

Korter asub Siili kvartalis ja paikneb maja 4. korrusel. Korter on 23 m² suurune, ...

1
23 m²
450 € 19.6 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, C. R. Jakobsoni tn 10/2

Üürile anda elegantne 3-toaline kodu Kadriorus

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, köök ...

Üürile anda elegantne kodu Kadriorus.Korter on vaba sissekolimiseks alates 6.04.2026, vaadata saab varem.Peamised märksõnad:- Bauhausilik stiil - puhas, pehme, lihtne, hubane- Parkimiskoht + panipaik- Elektriauto laadimine- 2 tualetti- kontorRäägime nüüd täpsemalt:Ajastuhõngulised detailid, stiilipuhtus, looduslikud materjalid, lihtsus, hubasus, pehmus, eritellimusmööbel ja tehnika – elegantne kodu.Antud kodu paikneb Lenderi tüüpi ...

3
86.2 m²
1 700 € 19.7 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Vanalinn, Suur-Karja tn 11

TUBA korterist! Kõik kommunaalid hinnas!

Korrus 4/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1920, keskmises seisukorras, dušš, ...

Pakkuda üürile üks tuba suuremast korterist! Kõik kommunaalid on hinnas!Kolme toaga ...

1
8 m²
350 € 43.8 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%