Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 132
Näita kaardil
Kirjeldus

Pärnumaa, Pärnu, Kesklinn, Pikk 5

Südalinna 1-toaline korter, 2- toalise funktsionaalsusega.<br />

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, valmis, elektripliit, uus torustik, dušš, keskküte, ...

Müüa hea hinnaga 1. korruse korter Pärnu südalinnas, kus parkimine on võimalik ...

2
32.2 m²
114 000 € 3 540 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Rahu tn 34

Korrus 1/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1985, vajab san. remonti, elektripliit, ...

Продается 3-х комнатная квартира 63,9 м2 на 1 этаже 9 ти этажного дома, по адресу Rahu ...

3
66.3 m²
39 000 € 588 €/m²

1 Harjumaa, Kiili vald, Kiili, Kiili, Tormi tn 3-8

UUS MAJA MÜÜGIS! PARKIMINE JA PANIPAIK HINNAS!

Korrus 2/3, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 2026, uus, uus torustik, dušš, ...

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 21.05 kell 15:00-17:00. Võimalus ehitusjärgus majja sisse minna!Igale kliendile võimaldame personaalse tutvumise uue koduga, mistõttu palun anna oma tulekust teada helistades, kirjutades või täites kliendipäeva registeerimisvormi koos soovitud külastusajaga. Kui kliendipäeva aeg Sinu kalendriga ei klapi siis anna julgelt märku ja lepime mõne teise aja kokku.Oled väga oodatud!Müüa avar ning valgusküllane ...

3
61 m²
219 900 € 3 605 €/m²

1 Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Kesklinn, Esplanaadi tn 10 (Broneeritud)

Ideaalne investeeringuks! Hind sisaldab käibemaksu

Korrus 2/6, Korteriomand, ehitusaasta 2023, uus, dušš, rõdu 13.8 m², TV, lift, ...

*Uus maja, valminud 2023*Kehtiv lühiajalise üüri- ja haldusleping, mille saab üle võtta*Suurepärane asukoht, rand 700m*Kogu sisustus hinnas!*Hind 159 900€ sisaldab käibemaksuKORTERKorter paikneb 6 korruselise maja 2. korrusel.Korteri pind on 42.6m², millele lisandub 5.7m² rõdu ja 8.1m² katuseterrass. Korter on mugava planeeringuga, mis mahutab endasse 11.5m² suuruse esiku/söögitoa, 3.9m² vannitoa, 6.3m² kööginurga, 8.3m² eraldatud ...

2
42.6 m²
159 900 € 3 754 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Võru 2-7

Võimalik rent ka kuude kaupa! Vahendustasuta.

Korrus 2/2, heas korras, dušš, keskküte, avatud köök, külmik, mööbel, parkett, ...

Rendile anda elupind suurusega 29,4 ruutmeetrit Tartus Riiamäel aadressil Võru tn 2. ...

1
29.4 m²
570 € 19.4 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%