Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 141
Näita kaardil
Kirjeldus

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jõe tn 5

Mööbleeritud 1-toaline korter Südalinnas koos panipaigaga!

Korrus 4/10, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2005, uus, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda sisustatud, 1-toaline korter kesklinnas! Korteri koosseisu kuuluvad: ...

1
32.3 m²
500 € 15.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 110

Suure klaasitud rõduga stuudio!

Korrus 4/15, Korteriomand, ehitusaasta 2006, keskmises seisukorras, elektripliit, dušš, ...

Üürile anda valgusküllane stuudiokorter suure klaasitud rõduga hinnatud Osten Tori ...

1
32.3 m²
460 € 14.2 €/m²
BRONEERITUD

1 Võrumaa, Võru, Pikk tn 10 (Broneeritud)

Kõgõ parõmb kodo nii elämise ku ka investeeringus

Korrus 3/3, Korteriomand, ehitusaasta 1985, keskmises seisukorras, gaasipliit, boiler, ...

Müüa hubane ja valgusküllane korter kolmekordse maja kolmandal korrusel.Korter on ...

1
32.2 m²
29 000 € 901 €/m²

Pärnumaa, Pärnu, Kesklinn, Pikk 5

Südalinna 1-toaline korter, 2- toalise funktsionaalsusega.<br />

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, valmis, elektripliit, uus torustik, dušš, keskküte, ...

Müüa hea hinnaga 1. korruse korter Pärnu südalinnas, kus parkimine on võimalik ...

2
32.2 m²
114 000 € 3 540 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Kivilinna tn 16

Hea hinnaga korter — koli kohe sisse!

Korrus 1/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1989, heas korras, elektripliit, vann, ...

Hubane korter 1. korrusel vaikses piirkonnas — valmis sissekolimiseks!Üürile anda ...

1
32.2 m²
100 € 3.11 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Tallinna mnt 61

Korrus 5/5, Korteriomand, ehitusaasta 1980, keskmises seisukorras, elektripliit, dušš, ...

Продается 1 комнатная квартира 32м2 на 5 этаже, рядом с магазином Темпо, по адресу ...

1
32.2 m²
16 500 € 512 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 125

LEMMIKLOOMASÕBRALIK KODU. ILMA VAHENDUSTASUTA.

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1950, renoveeritud, induktsioonpliit, ...

Üürile anda sisustatud kompaktne 2-toaline kodu.Kodu on sisustatud piltidel nähtava uue ...

2
32.2 m²
527 € 16.4 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Vanalinn, Viru 3-14

Üürile anda hubane korter Vanalinnas

Korrus 4/4, Korteriomand, kivimaja, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, avatud ...

Üürile anda hea asukohaga, hubane, kõikide mugavustega korter vanalinna ...

2
32 m²
475 € 14.8 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Liiva, Orava 6

VALGUKÜLLANE ÜÜRIKODU NÕMME MÄNDIDE ALL! TAGATISRAHATA!

Korrus 2/3, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1938, heas korras, elektripliit, boiler, ...

Kui otsid kodu, kus kohtuvad ajalooline hõng ja kaasaegne mugavus, siis see korter on ...

2
32 m²
420 € 13.1 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%