Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 125
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Tööstuse 43

UNIKAALNE RÕDUGA KODU KALAMAJA PARGI KÕRVAL!

Korrus 3/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1951, heas korras, gaasipliit, vann, ...

VABA! Ühekordne vahendustasu lepingu sõlmimisel on 250€.NB! Korteri üürihind on mõistlik, sest üürnik peab igakuiselt tasuma KÜ kommunaalid, mis võivad olla talvel ca 380 eurot ja sisaldavad kõiki kulusid ja elektrit, gaasi vastavalt tarbimisele. PALUN SAATKE LÜHIKE ENNAST TUTVUSTAV KIRI MAAKLERILE ENNE HELISTAMIST!Üürile anda Kalamaja pargi kõrval päikesepoolne, rõduga kodu, mis on sisustatud ja renoveeritud. KODU * Köögimööbel ...

1
38.5 m²
280 € 7.27 €/m²
Kliendipäev: N 21.05 12:00-13:00

1 Pärnumaa, Pärnu, Kesklinn, Kooli tn 2

Ideaalne kodu või investeering kesklinna piirkonnas.

Korrus 4/4, Korteriomand, ehitusaasta 1966, keskmises seisukorras, dušš, kaugküte

Tutvumispäevale vajalik eelregistreerimine.Korter asub kesklinnas väikeses ja rahulikus ...

Kliendipäev: N 21.05 12:00-13:00
2
38.5 m²
74 500 € 1 935 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Vaksali tn 15

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, renoveeritud, gaasipliit, dušš, ...

Продаётся уютная 2-комнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира ...

2
38.5 m²
26 900 € 699 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Ehitajate tn 2

Üürile anda 2-toaline teise korruse korter!

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Üürile anda hubane 2-toaline korter Paide kesklinna läheduses, teisel korrusel.Korter ...

2
38.5 m²
320 € 8.31 €/m²

Harjumaa, Rae vald, Peetri, Kodu tee 1

Oma terrassiga 2-toaline korter Peetri südames

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2020, uus, elektripliit, dušš, ...

2020. aastal valminud kortermaja esimesel korrusel on üüripakkumises 2-toaline korter. ...

2
38.5 m²
625 € 16.2 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Masina 3

Kahetoaline korter maja teisel korrusel!

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1961, vajab renoveerimist, köögipind ...

Müüa kahetoaline korter, üp. 38,4 m2, asub korterelamu teisel korrusel. Korter vajab ...

2
38.4 m²
18 500 € 482 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%