Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 102
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Soldina tn 10

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1971, renoveeritud, gaasipliit, uus ...

Продаётся двухкомнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира состоит ...

2
46.5 m²
21 000 € 452 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Suur-Aia tn 59

LEMMIKLOOMAD LUBATUD! VÕIMALIK ÜÜRIDA FIRMALE!

Korrus 5/5, Korteriomand, ehitusaasta 1973, keskmises seisukorras, elektripliit, wc ja ...

Anda üürile rõduga 2-toaline (46,5m2) korter Paides, aadressil Suur-Aia tn 59Üür ...

2
46.5 m²
270 € 5.81 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Talli tn 3

Uus köögiga korter hinnatud Kristiine City-s!

Korrus 3/7, Korteriomand, ehitusaasta 2025, uus, uus torustik, dušš, põrandaküte, ...

* Korter on kohe sisse kolimiseks valmis!* Uus hubane 2-toaline koos lodžaga* Parkimiskoht ja panipaik* Hind 225 900€ (köögimööbel korteri hinnas) + panipaik 5000€ + parkimiskoht 12000€ = kokku 242900€* Samas arenduses on müügis veel erinevaid kahe ja kolme toaliseid kortereid, uuri lisa! KORTERKorter paikneb 7 korruselise maja 3. korrusel.Korteri üldpind on 46.5m² ning 5.8m² lodža. Korter on mugava planeeringuga mahutades endasse 3m² ...

2
46.5 m²
225 900 € 4 858 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Mustamäe tee 100

Värske remont, möbleeritud korter!

Korrus 4/5, korteriomand, paneelmaja, renoveeritud, elektripliit, vann, keskküte, rõdu 2 ...

KORTER 
Üürile anda ilus 3-toaline korter mugavas asukohas Mustamäe teel. Korteri ...

3
46.4 m²
600 € 12.9 €/m²

Võrumaa, Võru, Laane 6

AVAR 2-TOALINE KORTER VÕRU LINNAS

Korrus 3/-1, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1966, heas korras, boiler, dušš, ...

Müüa avar 2-toaline korter Võru linnas, Laane tänaval Hea võimalus soetada hubane kodu ...

2
46.4 m²
50 000 € 1 078 €/m²

Harjumaa, Harku vald, Tabasalu, Lasteaia tn 6

ÜÜRILE ANDA MÖBLEERITUD KORTER!

Korrus 2/3, Korteriomand, ehitusaasta 2024, uus, keraamiline pliit, dušš, keskküte, rõdu ...

Üürile anda 2-toaline korter Tabasalus, Lasteaia tänaval.Korter on möbleeritud ja ...

2
46.4 m²
700 € 15.1 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Uueristi 9

Rohevaatega 2-toaline kodu Järve Kerskuse läheduses

Korrus 2/5, Korteriomand, ehitusaasta 1974, valmis, keraamiline pliit, wc ja vannituba ...

Üürile anda hubane kodu rahulikus, rohelises piirkonnas.Vaikses ja rohelises piirkonnas ...

2
46.4 m²
450 € 9.70 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%