Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 145
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Juuli tn 29

Korrus 1/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1974, keskmises seisukorras, gaasipliit, ...

Продается 1- комнатная квартира 27,9м2 на 1 этаже по адресу Juuli 29, середина ...

1
27.9 m²
12 500 € 448 €/m²

1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Annelinn, Anne 49

3kuud -50€, Kesklinn lähedal, Ujula/Jõusaal, Eeden

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, heas korras, elektripliit, uus torustik, dušš, ...

Üürile anda maitsekalt ja kvaliteetselt renoveeritud sisustusega 1-toaline ...

1
28 m²
385 € 13.8 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva 2b

HUBANE 2-TOALINE KORTER PÕHJA-TALLINNAS!

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, valmis, elektripliit, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda logistiliselt väga hea asukohaga väike, kuid hubane 2-toaline korter ...

1
28 m²
400 € 14.3 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Posti 9 A-3

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Korrus 1/1, kivimaja, ehitusaasta 2021, uus, parkett, pakettaknad, mööbel, seinakapp

Ruumid on varustatud mööbli, kodutehnika, valgustite ja ruloo- ja tekstiilkardinatega. ...

1
28 m²
350 € 12.5 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Heli tn 8

Lepingutasu al 149€ |Tasuta WiFi|Depovaba võimalus

Kivimaja, ehitusaasta 2023, heas korras, elektripliit, dušš, uus torustik, keskküte, ...

Stereo House by Larsen – modernne elu TalTechi ja Tehnopoli kõrval. Endisest kassetitehasest on saanud stiilne elumaja, kus on täismööbleeritud stuudiod, loftid ja 1-toalised korterid. Elanikele on avatud ühisköök ja lounge, jõusaal, Xboxi/TV tuba, koosolekuruumid ning katuseterrass. Meie Experience Manager korraldab regulaarselt üritusi, mis muudavad Stereo House’i koduse privaatsuse kõrval ka elavaks kogukonnaks – et leiaksid uusi ...

1
28 m²
499 € 17.8 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva 2b

HUBANE 2-TOALINE KORTER PÕHJA-TALLINNAS!

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, köök, ...

2
28 m²
400 € 14.3 €/m²

Harjumaa, Saue vald, Turba, Pargi tn 3 (Broneeritud)

1-TOALINE RENOVEERITUD KORTER OTSIB UUT OMANIKKU!

Korrus 4/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1969, renoveeritud, boiler, dušš, ...

KORTERMüügile on tulnud 1-toaline korter rahulikus Turba alevikus pindalaga 28,1 m2, ...

1
28.1 m²
35 000 € 1 246 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kirsi tn 6

Korrus 7/9, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1974, heas korras, elektripliit, köök ...

Hubane 1-toaline korter üürile Kristiine piirkonnas — suurepärane võimalus mugavaks ...

1
28.1 m²
1 p tagasi
400 € 14.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva tn 1

Värskelt renoveeritud möbleeritud korter

Korrus 1/6, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2000, uus, dušš, gaasiküte, avatud köök, ...

Anda üürile värskelt renoveeritud 1-toaline aknata korter Sõle tänava lõpus.Elamispinna ...

1
28.1 m²
340 € 12.1 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%