Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 101
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Kadriorg, Gonsiori tn 33

Valgusküllane ja avar planeering!

Korrus 3/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1989, vajab san. remonti, elektripliit, ...

Hea planeeringuga 3-toaline korter Kesklinnas ootab uut pererahvast ning kaasajastamist!Majas on vahetatud kogu keskküttesüsteem. Vaba parkimine vabade kohtade olemasolul maja sisehoovis.Siin on suurepärane võimalus perele, kes soovib ise kujundada oma kodu ning hindab võimalust pääseda kiiresti loodusesse. Majast jääb Kadrioru park ca 10-ne minutilise jalutuskäigu kaugusele.Tegemist on nurgapealse korteriga. Aknad avanevad tänavale, ...

3
63.5 m²
194 900 € 3 069 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Vahtra tn

Korrus 6/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1980, vajab san. remonti, gaasipliit, ...

Продается 3 комнатная квартира около Темпо, по адресу Vahtra 8, площадь 63,5 м2, 6 этаж ...

3
63.5 m²
34 900 € 550 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 19

Avar rõdu ja parkimiskohag 3-toaline korter kesklinnas.

Korrus 4/7, Korteriomand, kivimaja, keskmises seisukorras, dušš, wc ja vannituba eraldi, ...

Müüa 3-toaline korter Narva mnt 19/21/23 majas. Korteril on läbi maja planeering, mis tagab hea loomuliku valguse ja praktilise ruumijaotuse. Üks magamistuba on elutoast läbikäidav.WC ja vannituba asuvad eraldi. Korter vajab kaasajastamist, mis annab uuele omanikule võimaluse kujundada elamispind vastavalt oma maitsele ja vajadustele.Korteris on vahetatud aknad ning paigaldatud uued radiaatorid koos soojusmõõdikutega. Olemas turvauks. ...

3
63.6 m²
195 000 € 3 066 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Sääse, Kiili tn 14-11

Väga mahukas 2-toaline korter Butiikmajas!

Korrus 4/5, Korteriomand, ehitusaasta 2026, uus, dušš, uus torustik, põrandaküte, avatud ...

Üürile on tulnud valgusküllane 2-toaline korter uues butiikmajas Kiili tänaval – ...

2
63.7 m²
1 100 € 17.3 €/m²

1 Harjumaa, Rae vald, Rae, Graniidi tee 23/4

Suurepärase asukohaga avar 3-toaline kodu rõduga!

Korrus 3/3, Korteriomand, ehitusaasta 2024, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, ...

KORTER:Müügile on tulnud avara planeeringuga kvaliteetne 3-toaline korter, mis asub 3-korruselise liftiga maja viimasel korrusel.Korteri koosseisu kuuluvad: elutuba pääsuga rõdule (5,7m²), kus tõeliselt mõnus päeva esimest päikest nautida, avatud köök köögimööbli ja integreeritud tehnikaga, magamistuba mahuka garderoobkapiga, magamistuba, san. ruum, ning ruumikas esik koos garderoobkapiga.Eluruumide põrandaid katab kvaliteetne parkett. ...

3
63.8 m²
2 p tagasi
249 000 € 3 903 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%