Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 170
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Riia 26

Soodne pakkumine!

Korrus 2/3, kivimaja, heas korras, elektripliit, saun, dušš, keskküte, avatud köök, ...

Hektori moodne hoone on elavas ülikoolilinnas Tartus nagu sõõm värsket õhku. Kamp ...

1
21.4 m²
250 € 11.7 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk 40

Rare Apartments - uued minikorterid linna südames.

Korrus 1/4, kivimaja, ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, ...

Sinu uus lemmik kodu Tartus!Suurepärase asukohaga minikorterid uues A-energiaklassi ...

1
21.4 m²
525 € 24.5 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Puškini 51

HEA HINNAGA 1-TOALINE KORTER

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1984, keskmises seisukorras, köögipind ...

Üürile anda 1-toaline korter Narvas, aadressil A. Puškini 51. Korteri toa aknad ...

1
21.6 m²
80 € 3.70 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Spordi tn 4

mugav 1-toaline korter

Korrus 4/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1977, heas korras, elektripliit, uus ...

4. korrus, akendest ilus vaade on. Selle korteri juurde kuulub keldrikorrusel ...

1
21.7 m²
140 € 6.45 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

UUS HIND! Möbleeritud korterid, tasuta WIFI

Korrus 1/1, Kaasomand, puitmaja, ehitusaasta 1962, keskmises seisukorras, dušš, ...

Üürida 1-toalised üüritoad, hetkel saadaval üks üürituba väga soodsa hinnaga - 195€ kuus. Antud toas ei ole oma WCd ega dušši, kuid need on kohe üle koridori. Teistes tubades on olemas oma WC, dušš ja kööginurk (hind alates 230€). Samas on pakkumises ka 2-toalisuse funktisooniga korter, kus on magamistuba ja eestuba, koos köögi ja WC dušširuumiga. Üüritavaid tube on mitmes erinevas hinnaklassis, alates 195€. Hind sõltub toa suurusest ...

1
21.8 m²
195 € 8.95 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lastekodu 22

KORTER ON VABA al. 07.05.2026.a.VÄGA HEA ASUKOHT!

Korrus 1/5, Kinnistu, kivimaja, ehitusaasta 1975, san. remont tehtud, elektripliit, ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas, Keskturu lähedal.Korter on väga ...

1
21.9 m²
300 € 13.7 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

Hubane majutus Viljandis

Korrus 1/1, ehitusaasta 1962, parkimine tasuta

Tule Viljandisse! Hubased üüritoad ootavad külastajaid Kas plaanid tulla Pärimusmuusika festivalile või soovid lihtsalt nautida suvist Viljandit? Pakume mugavat peatumispaika rahulikus piirkonnas! Asukoht: Lossimäed ja festivali melu on vaid ca 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Meie toad on varustatud kõige vajalikuga:Oma kööginurk (valmista hommikusöök mugavalt ise!)Privaatne WC ja duššSobib hästi nii paaridele kui ka suurematele ...

1
22 m²
50 €/päev

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lasnamäe, Sikupilli, Pallasti tn 8-33

RENOVEERITUD 2026! KESKLINNA PIIRIL! VABA!

Korrus 4/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1973, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Müüa super asukohaga 1 - toaline renoveeritud 2026 korter.- NB! REMONDITÖÖDE GARANTII 2.a.- Uus remont. Peale remonti pole sees elatud!- Trepikoda remonditud ja puhas. Majas on vahetatud: katus, torud, elektrijuhtmed, osaliselt fassaad j.n.e.- Rahulikud naabrid.- NB! Tegutsev korteriühistu, madalad kommunaalmaksed.- Suurepärane asukoht. Kadrioru park ja Kumu muuseum – 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Läheduses on kõik vajalik nii ...

1
22 m²
92 900 € 4 223 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lastekodu tn 26

HEAS KORRAS KORTER OTSE OMANIKULT

Korrus 1/5, Korteriomand, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, avatud köök, ...

Üürile anda otse omanikult renoveeritud korter Südalinna piiril. Kogu mööbel ja tehnika ...

1
22 m²
420 € 19.1 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Kesklinn, Sikupilli, Pallasti tn 8-33

RENOVEERITUD 2026! KESKLINNA PIIRIL! VABA!

1
22 m²
92 900 € 4 223 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Õismäe tee 175

Päeva hind 38 EUR | Täismöbleeritud | Rõdu

Korrus 5/5, kivimaja, ehitusaasta 2021, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, rõdu ...

Peatu vähemalt 2 nädalat, et seda hinda saada!Rocca House by Larsen – kaasaegsed stuudiod ja loftid rõduga!Naudi moodsat ja hubast majutust Rocca House’is, mis asub ideaalses kohas Tallinna loomaaia ja Rocca al Mare kaubanduskeskuse kõrval. Pakume kaasaegseid, täismöbleeritud stuudioid ja loft-tüüpi tube, enamik rõduga.Igas toas on:+ Täisvarustusega kööginurk (külmik, pliit, mikrolaineahi, köögimööbel)+ Privaatne vannituba+ Tasuta ...

1
22 m²
38 € 1.73 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Roosi 26

Üürile anda 1-toaline korter Ülejõe linnaosas!

1. korrus, kivimaja, ehitusaasta 1977, renoveeritud, elektripliit, köök 3 m², uus ...

Üürile anda hubane ja praktilise planeeringuga 1-toaline korter Tartu Ülejõe ...

1
22 m²
370 € 16.8 €/m²

Harjumaa, Keila, Linnamäe tee 6

VAHENDUSTASUTA!

Korrus 2/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1981, renoveeritud, elektripliit, dušš, ...

Tegemist on renoveeritud ning möbleeritud korteriga. Korteris olemas kapid, voodi, ...

1
22 m²
26 min tagasi
280 € 12.7 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Veerenni/tallinn Väike, Suitsu tn 10

PARIM HIND KESKLINNAS! KIIRE!

Korrus 2/2, Kinnistu, kivimaja, ehitusaasta 2013, san. remont tehtud, elektripliit, ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas. Korter on möbleeritud.Aias parkimiskoht ühele autole tasuta keklinnas.Läheduses ühistranspordipeatus, kool, lastaed, turg, kauplus, kaubanduskeskus. Ühistranspordi peatus asuvad mõneminutilise jalutuskäigu kauguse (nr. 16 , Tallinn Väike). Hind 220 eur + tagatisraha 220 eur + leping 220 eur. HELISTA JA TULE KOHE VAATAMA! Meie korraldame kõik vajalikud toimingud. Tasuta konsultatsioonid, ...

1
22 m²
219 € 9.95 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki tn 24/2

LEPINGUTASU 125€ /TAGATIS 0€/TASUTA 24H JÕUSAAL

Ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, keskküte, avatud köök, ...

Stuudio Friends on loodud inimestele, kes soovivad stuudiot sõbraga või tuttavaga ...

1
22 m²
520 € 23.6 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%