Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 109
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Soldina tn 10

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1971, renoveeritud, gaasipliit, uus ...

Продаётся двухкомнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира состоит ...

2
46.5 m²
21 000 € 452 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Suur-Aia tn 59

LEMMIKLOOMAD LUBATUD! VÕIMALIK ÜÜRIDA FIRMALE!

Korrus 5/5, Korteriomand, ehitusaasta 1973, keskmises seisukorras, elektripliit, wc ja ...

Anda üürile rõduga 2-toaline (46,5m2) korter Paides, aadressil Suur-Aia tn 59Üür ...

2
46.5 m²
270 € 5.81 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Talli tn 3

Uus köögiga korter hinnatud Kristiine City-s!

Korrus 3/7, Korteriomand, ehitusaasta 2025, uus, uus torustik, dušš, põrandaküte, ...

* Korter on kohe sisse kolimiseks valmis!* Uus hubane 2-toaline koos lodžaga* Parkimiskoht ja panipaik* Hind 225 900€ (köögimööbel korteri hinnas) + panipaik 5000€ + parkimiskoht 12000€ = kokku 242900€* Samas arenduses on müügis veel erinevaid kahe ja kolme toaliseid kortereid, uuri lisa! KORTERKorter paikneb 7 korruselise maja 3. korrusel.Korteri üldpind on 46.5m² ning 5.8m² lodža. Korter on mugava planeeringuga mahutades endasse 3m² ...

2
46.5 m²
225 900 € 4 858 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, J. Köleri tänav 24

Eraldi sissepääsuga korter Kadrioru roheluses! Rendin

Korrus 1/3, renoveeritud, keraamiline pliit, dušš, gaasiküte, köök, avatud köök, külmik, ...

Üürile anda eraldi sissepääsuga ja kahe eraldi magamistoaga soklikorruse korter Kadrioru vaiksel tupiktänaval Eestiaegses majas. Maja asub tänavast eemal, seega see vähenegi liiklusmüra korterisse pigem ei kostu. Maja on ümbritsetud aiaga ning hoovis on väike puhkeala. Vahetus läheduses on ka Kadrioru park, paljud hinnatud kohvikud ning trammipeatus!Privaatsust lisab eraldi sissepääs korterisse, aknad maja ette ja külje ...

3
46.6 m²
600 € 12.9 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, J. Köleri tn 24

Eraldi sissepääs, ilma mööblita, vaba! Rendin!

Korrus -1/3, puitmaja, ehitusaasta 1932, renoveeritud, elektripliit, dušš, gaasiküte, ...

3
46.6 m²
600 € 12.9 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Talli tn 3

Uus 2-toaline! Koli kohe sisse!

Korrus 4/7, Korteriomand, ehitusaasta 2025, uus, dušš, uus torustik, rõdu 5.8 m², ...

* Korter on kohe sisse kolimiseks valmis!* Uus hubane 2-toaline koos lodžaga* Parkimiskoht ja panipaik* Hind 217 900€+ panipaik 5000€ + parkimiskoht 12000€ = kokku 234 900€* Samas arenduses on müügis veel erinevaid kahe ja kolme toaliseid kortereid, uuri lisa!* Soovi korral lisatasu eest disainiköök ja garderoobid! KORTERKorter paikneb 7 korruselise maja 4. korrusel.Korteri üldpind on 46.6m², millele lisandub 5.8m² lodža. Korter on ...

2
46.6 m²
217 900 € 4 676 €/m²

Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Eha tn 15

Kaunis sisustatud kahetoaline, koduloomad oodatud!

Korrus 3/5, ehitusaasta 1984, heas korras, uus torustik, dušš, põrandaküte, keskküte, ...

Anda ilma tagatisrahata üürile renoveeritud majas renoveeritud rõduga kahetoaline ...

2
46.6 m²
320 € 6.87 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%