Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 124
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Vaksali tn 15

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, renoveeritud, gaasipliit, dušš, ...

Продаётся уютная 2-комнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира ...

2
38.5 m²
26 900 € 699 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Ehitajate tn 2

Üürile anda 2-toaline teise korruse korter!

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Üürile anda hubane 2-toaline korter Paide kesklinna läheduses, teisel korrusel.Korter ...

2
38.5 m²
320 € 8.31 €/m²
Kliendipäev: N 21.05 12:00-13:00

1 Pärnumaa, Pärnu, Kesklinn, Kooli tn 2

Ideaalne kodu või investeering kesklinna piirkonnas.

Korrus 4/4, Korteriomand, ehitusaasta 1966, keskmises seisukorras, dušš, kaugküte

Tutvumispäevale vajalik eelregistreerimine.Korter asub kesklinnas väikeses ja rahulikus ...

Kliendipäev: N 21.05 12:00-13:00
2
38.5 m²
74 500 € 1 935 €/m²

Harjumaa, Rae vald, Peetri, Kodu tee 1

Oma terrassiga 2-toaline korter Peetri südames

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2020, uus, elektripliit, dušš, ...

2020. aastal valminud kortermaja esimesel korrusel on üüripakkumises 2-toaline korter. ...

2
38.5 m²
625 € 16.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Südalinn, Tatari 7

Vabaduse väljaku lähedal! Vahendustasuta!

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1940, heas korras, induktsioonpliit, ...

Üürile anda sisustatud 2-toaline südalinna kodu. Maja paikneb vaid paariminutilise ...

2
38.6 m²
727 € 18.8 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla, Pärnu mnt 125a

Ilus ja puhas kesklinna kodu! Kevadhind!

Korrus 3/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1961, heas korras, elektripliit, dušš, ...

PÄRNU MNT.125AMüüa Kesklinnas Kitseküla asumis paiknev soe ja hubane korter.KORTERHeledas toonis korter paikneb 4-korruselise korterelamu 3. korrusel.Eluruum koosneb esikust, köök-elutoast, tualettruum-duširuumist ja magamistoast.Korterelamule annab sooja Utilitas.Põrandaid katab parkett, aknad on 2x pakettaknad ning vaatega maja taha hoovi, kus asub kinnine automaatväravaga parkla.MAJAKorterelamu on ehitatud tellistest , korterelamule ...

2
38.7 m²
122 900 € 3 176 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%