Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 167
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, E. Vilde tee 90

Korter on kohe vaba.

Korrus 5/1, Korteriomand, paneelmaja, keskmises seisukorras, elektripliit, dušš, ...

Korteris on võimalik registreerida elukoht.Lepingu sõlmimisel: esimese kuu üür on 150 ...

1
12.9 m²
1 h tagasi
150 € 11.6 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Heli tn 8

Lepingutasu al 149€ |Tasuta WiFi|Depovaba võimalus

Kivimaja, ehitusaasta 2023, heas korras, elektripliit, uus torustik, dušš, põrandaküte, ...

Stereo House by Larsen – modernne elu TalTechi ja Tehnopoli kõrval. Endisest kassetitehasest on saanud stiilne elumaja, kus on täismööbleeritud stuudiod, loftid ja 1-toalised korterid. Elanikele on avatud ühisköök ja lounge, jõusaal, Xboxi/TV tuba, koosolekuruumid ning katuseterrass. Meie Experience Manager korraldab regulaarselt üritusi, mis muudavad Stereo House’i koduse privaatsuse kõrval ka elavaks kogukonnaks – et leiaksid uusi ...

1
13 m²
359 € 27.6 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki tn 24

Möbleeritud stuudiokorter Mustamäel

Korrus 4/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2019, heas korras, elektripliit, dušš, ...

Üürile anda täielikult möbleeritud stuudiokorter moodsas elamukompleksis Laava, ...

1
13.6 m²
320 € 23.5 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laava apartments, Laki tn 24

UUS JA MOODNE STUUDIOKORTER HEAS ASUKOHAS!

Korrus 4/4, Korteriomand, kivimaja, heas korras, elektripliit, keskküte, avatud köök, ...

KORTER ON VABA SISSEKOLIMISEKS ALATES 17.05.2026! Uut elanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. KORTER Kõrgete lagedega korter on väga hubane ning läbimõeldud planeeringuga, et inimesel oleks võimalikult mugav elukeskkond. ...

1
13.9 m²
16 h tagasi
340 € 24.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu maantee 139c/2

VABA AL. 20.03| TASUTA WIFI | DEPO. VABA VÕIMALUS!

Korrus 2/6, ehitusaasta 2024, uus, elektripliit, uus torustik, dušš, keskküte, avatud ...

Anname üürile modernsed ja taskukohased uued stuudiokorterid Tallinna Kesklinna piiril. ...

1
14 m²
320 € 22.9 €/m²
Kliendipäev: N 14.05 12:00-14:00

2 Tartumaa, Tartu, Karlova, Vaba tn 4

Värskelt renoveeritud korter populaarses Karlovas!

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1997, renoveeritud, dušš, boiler, uus ...

*Mõned fotod on virtuaalselt sisustatud (virtual staging), et paremini näidata ruumi ...

Kliendipäev: N 14.05 12:00-14:00
1
14 m²
52 500 € 3 750 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Männiku tee 108b

3.5 - 28 m² MINILAO RENT TALLINNAS | LAOKONTEINER

Korrus 1/1, heas korras, elektripliit, keskküte, külmik, naabrivalve, trepikoda lukus, ...

MINILAO RENT TALLINNAS – SOODNE LAORUUM / MEREKONTEINER ALATES 39 € KUUSPakume minilao ...

1
14 m²
1 € 0.07 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu maantee 139c/2

VABA AL. 20.03 | TASUTA WIFI | TASUTA PARKIMINE

Ehitusaasta 2024, uus, elektripliit, uus torustik, dušš, keskküte, avatud köök, külmik, ...

Anname üürile modernsed ja taskukohased stuudiokorterid Tallinna Kesklinna piiril. ...

1
14.5 m²
320 € 22.1 €/m²

Võrumaa, Võru, Karja tn 6

Hea hinnaga korter Karja tänaval!

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1903, vajab renoveerimist, boiler, dušš, ...

Võru kesklinna lähistel on müüa ühetoaline korter. Kortermajale on tehtud uus projekt, ...

2
14.7 m²
22 h tagasi
19 000 € 1 293 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki 24

Stuudiokorter Mustamäel - TAGATISRAHA 0 €*

Korrus 3/4, ehitusaasta 2019, heas korras, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, ...

Hubane ja päikseline stuudiokorter. Madalad kommunaalkulud, talvel ca 80-90 eur ...

1
14.9 m²
350 € 23.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Karu 39

Hea pakkumine Kesklinnas!

Korrus 4/5, Kaasomand, kivimaja, ehitusaasta 1990, valmis, elektripliit, wc ja vannituba ...

Üürile antakse tuba ühiskasutatavas koridortüüpi korteris. Ideaalne variant ...

1
15 m²
250 € 16.7 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%