Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 4 648
Näita kaardil
Kirjeldus

Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 9a

Ideaalne võimalus investeeringuks!

Korrus 6/7, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2026, uus, uus torustik, dušš, keskküte, ...

Narva mnt 9a täielikult rekonstrueeritud hoones valmib 2026. aasta jooksul majatäis ...

1
43.3 m²
259 800 € 6 000 €/m²

Tallinn, Lasnamäe, Lasnamäe tn 1

OSTAME KIIRE TEIE KINNISVARA 97% TURUVÄÄRTUSEST!

Korrus 9/9, ehitusaasta 1980, vajab renoveerimist

Kiire ost Tallinnas ja selle lähiümbruses igas seisukorras!Ostame korteri 97% ...

1
33 m²
75 000 € 2 273 €/m²

Loksa, Nooruse tn 5

Kompaktne 3-toaline kuurortlinnas!

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, vajab renoveerimist, elektripliit, ...

Müüa 3-toaline korter Loksal!Hubane ja valgusküllane korter asub vaiksel tänaval, ...

3
45.5 m²
22 000 € 484 €/m²

Tallinn, Kadriorg, Weizenbergi 20/1

Kodu uusarenduses Kadrioru pargi naabruses!

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2027, uus, dušš, gaasiküte, avatud köök, ...

Weizenbergi tänaval, Kadrioru pargi vahetus naabruses on alustatud kahe elamu ...

2
38.9 m²
282 000 € 7 249 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%