Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 4 644
Näita kaardil
Kirjeldus

Tallinn, Põhja-Tallinn, Kari tn 26

OSTAME KIIRE TEIE KINNISVARA 97% TURUVÄÄRTUSEST!

Korrus 1/4, Korteriomand, ehitusaasta 1962, vajab renoveerimist, keskküte

Kiire ost Tallinnas ja selle lähiümbruses igas seisukorras!Ostame korteri 97% ...

2
38.2 m²
90 000 € 2 356 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%