Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 4 648
Näita kaardil
Kirjeldus

Loksa, Pärna 7

Apartment for sale with separate entrance, 5 rooms

Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1967, renoveeritud, elektripliit, boiler, dušš, wc ...

Müüa 5- toaline korter läbi kahe korruse 160,1 m2, eraldi sisepääsuga, põhimõtteliselt ...

5
160.1 m²
85 000 € 531 €/m²

Maardu, Orumetsa 14

Värskelt renoveeritud majas müüa 3-toaline korter!

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1956, vajab renoveerimist, elektripliit, ...

Müüa 3-toaline korter värskelt korda tehtud majas. Maja on väljast ilusti korda ...

3
55.1 m²
2 p tagasi
85 000 € 1 543 €/m²
Kliendipäev: T 19.05 17:00-18:00

1 Tallinn, Põhja-Tallinn, Ristiku 32

UUE HINNAGA KLIENDIPÄEV! teisipäeval (19.05) kell 17:00-18:00!

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1940, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

UUE HINNAGA KLIENDIPÄEV! teisipäeval (19.05) kell 17:00-18:00! Vana hind 87500 ...

Kliendipäev: T 19.05 17:00-18:00
1
20.7 m²
85 000 € 4 106 €/m²

Harku vald, Tabasalu, Kase tn 8

HUBANE KORTER — KOLI SISSE JA HAKKA ELAMA!

Korrus 1/3, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1973, renoveeritud, elektripliit, uus ...

VALGUSKÜLLANE JA HUBANE KORTER TABASALUS – VALMIS SISSEKOLIMISEKS!Tabasalu piirkonnas ...

1
30.1 m²
85 000 € 2 824 €/m²

Keila, Jõe 62a (Broneeritud)

Ahiküttega korter Keila linnas.

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1968, renoveeritud, boiler, dušš, köök, ...

See korter asub Keila vaikses ja rahulikus piirkonnas, eramajade rajoonis. Rongijaama ...

3
52.5 m²
85 000 € 1 619 €/m²

Rae vald, Lagedi, Posti tänav 4

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA 3-TOALINE KORTER LAGEDIL!

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1965, keskmises seisukorras, dušš, ...

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA 3-TOALINE KORTER LAGEDIL!Müüa kolmetoaline korter Lagedil, ...

3
43.5 m²
84 900 € 1 952 €/m²

1 Tallinn, Lasnamäe, Mahtra tn 48

VÄRSKELT TEHTUD KAPITAALREMONT!

Korrus 9/9, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1986, keskmises seisukorras, keskküte, ...

VÄRSKELT TEHTUD KAPITAALREMONT!KORTERKorter on täielikult läbinud kapitaalremondi, mille käigus on kasutatud kvaliteetseid materjale.Remondi käigus eemaldati kõik vanad viimistluskihid kuni betoonpõhjani nii seintelt kui ka põrandalt. Täielikult vahetati elektrijuhtmestik ning vee- ja kanalisatsioonisüsteem. Põrandad on tehtud täiendava heliisolatsiooniga. Paigaldatud on uued kolmekordse klaaspaketiga aknad, mis tagavad hea soojus- ja ...

1
31.6 m²
84 900 € 2 687 €/m²

Tallinn, Mustamäe, Ehitajate tee 46 (Broneeritud)

Osta endale või "flippimiseks" !

Korrus 2/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1964, vajab renoveerimist, vann, ...

Müüa remonti vajav rõduga korter Ehitajate tee 46 majas teisel korrusel. Korter on ...

1
30.1 m²
84 000 € 2 791 €/m²

Tallinn, Kesklinn, Hagudi tn 22/3

Parkimine, notariaalselt kinnitatud pööningu korrus

Korrus 2/2, Korteriomand, puitmaja, heas korras, elektripliit, boiler, dušš, ahjuküte, ...

Müüa ühetoaline korter suurusega 22,8 m², mis asub kahekordse puumaja teisel korrusel. ...

1
21.8 m²
84 000 € 3 853 €/m²

Kose vald, Vardja, Vardja tee 6

Ilus kodu (Kavas välisfassaadi renoveerimine)

Korrus 2/2, kivimaja, ehitusaasta 1980, heas korras, induktsioonpliit, boiler, dušš, ...

Kui väärtustad rahulikku elukeskkonda, rohelust ja tugevat kogukonnatunnet, kuid soovid ...

3
58.3 m²
82 990 € 1 424 €/m²

1 Maardu, Haigla tn 7

Müügile on tulnud avar ning valgusküllane korter!

Korrus 1/5, Korteriomand, ehitusaasta 1977, renoveeritud, induktsioonpliit, dušš, uus ...

SUUEREPÄRANE VÕIMALUS INVESTORILE ÜÜRITULU 450EUR KUUS!! KORTERMüügile on tulnud avar ning valgusküllane 2-toaline korter Maardu linnas. Korter asub viie korruselise kortermaja esimesel korrusel. Korter on äsja täielikult renoveeritud. Paigaldatud plastikaknad, vahetatud kõik uksed, elektrijuhtmestik ning torustik. Elektrikilp on tõstetud ümber korterisse.Ehituse käigus kasutati ainult kvaliteetseid materjale. Korteripõrandat katab ...

2
30.4 m²
82 990 € 2 730 €/m²
Kliendipäev: K 20.05 17:00-18:00

1 Tallinn, Lasnamäe, Paasiku tn 24

KORTER 2 RÕDUGA!

Korrus 5/5, vajab renoveerimist, rõdu 4.8 m², parkimine tasuta, panipaik

Müüa 1-toaline korter, millel on suurepärane potentsiaal kujundada kodu täielikult oma ...

Kliendipäev: K 20.05 17:00-18:00
1
32.8 m²
82 900 € 2 527 €/m²
BRONEERITUD

Tallinn, Lasnamäe, Pae tn 88 (Broneeritud)

KESKLINNA PIIRIL RENOVEERIMIST VAJAV KORTER

Korrus 8/9, Korteriomand, ehitusaasta 1978, vajab renoveerimist, uus torustik, keskküte, ...

Müüa renoveerimist vajav 1-toaline korter kõrgel korrusel Lasnamäel, Kadrioru ...

1
32.8 m²
82 000 € 2 500 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%