Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 4 642
Näita kaardil
Kirjeldus

Tallinn, Pirita, Pirita tee 20A/1

Müüa miljonivaatega katusekorter Pirital

Korrus 10/10, Korteriomand, monoliitne, ehitusaasta 2018, heas korras, elektripliit, ...

Müüa eksklusiivne ainulaadse merevaatega korter Pirital.Müüa kõrgete lagedega avar ja ...

2
67.1 m²
735 000 € 10 954 €/m²

1 Tallinn, Põhja-Tallinn, Angerja tn 5

RENOVEERITUD MAJAS, VAIKNE 2-TOALINE KORTER!

Korrus 2/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1961, san. remont tehtud, gaasipliit, ...

Müüa Karjamaa piirkonnas vaikses tänavas, täielikult renoveeritud majas, 2-toaline korter. KORTERKorteris on elutuba, magamistuba, eraldi köök, WC/duśśiruum ja esik. Korteris on köök, duśśiruum ja esik remonditud 2 aastat tagasi. Tubades on remont tegemata. Korteril on uued pakettaknad, vahetatud on küttetorud ja radiaatorid.MAJAMajas tegutseb aktiivne korteriühistu. Kolm aastat tagasi on maja täielikult renoveeritud. Vahetatud katus, ...

2
38.2 m²
118 000 € 3 089 €/m²

1 Harku vald, Muraste, Muraste tee 9

MÜÜDUD!

Korrus 2/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2007, renoveeritud, elektripliit, vann, ...

KORTER
Müügile on tulnud avar 3-toaline kodu looduskaunis asukohas, hinnatud Muraste külas.Korter on renoveeritud ja heas seisus, avar ja valgusküllane, üldpinnaga 70.5 m².Korteril on 2.2 m² suurune rõdu.Korter on läbi maja planeeringuga ning asub maja teisel korrusel.Kodu koosseisu kuuluvad: esik, ruumikas elutuba, kaks eraldi magamistuba, vannituba ja tualett koos ning avar köök pääsuga rõdule.
Korter on renoveeritud, siseviimistlus ...

3
72.7 m²
164 000 € 2 256 €/m²

Loksa, Pärna 7

Apartment for sale with separate entrance, 5 rooms

Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1967, renoveeritud, elektripliit, boiler, dušš, wc ...

Müüa 5- toaline korter läbi kahe korruse 160,1 m2, eraldi sisepääsuga, põhimõtteliselt ...

5
160.1 m²
85 000 € 531 €/m²

Maardu, Mäeotsa tn 7

Elu- ja äripind Maardus!

Korrus 1/4, paneelmaja, ehitusaasta 2021, heas korras, elektripliit, dušš, uus torustik, ...

Stiil, mugavus ja investeerimispotentsiaal – pind MaardusMõned objektid on enamat kui ...

1
28.5 m²
75 490 € 2 649 €/m²

1 Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 19

Avar rõdu ja parkimiskohag 3-toaline korter kesklinnas.

Korrus 4/7, Korteriomand, kivimaja, keskmises seisukorras, dušš, wc ja vannituba eraldi, ...

Müüa 3-toaline korter Narva mnt 19/21/23 majas. Korteril on läbi maja planeering, mis tagab hea loomuliku valguse ja praktilise ruumijaotuse. Üks magamistuba on elutoast läbikäidav.WC ja vannituba asuvad eraldi. Korter vajab kaasajastamist, mis annab uuele omanikule võimaluse kujundada elamispind vastavalt oma maitsele ja vajadustele.Korteris on vahetatud aknad ning paigaldatud uued radiaatorid koos soojusmõõdikutega. Olemas turvauks. ...

3
63.6 m²
195 000 € 3 066 €/m²

1 Tallinn, Kesklinn, Lootsi 3A

Meri, kesklinn ja mugavus – kõik ühes kodus.

Korrus 6/7, kivimaja, rõdu , parkimine tasuline, veekogu lähedal, kattega teed, asub ...

Müüa merevaatega, hubane ja hästi planeeritud 1-toaline korter Tallinna kesklinnas, kiiresti arenevas sadamapiirkonnas. Asukoht sobib ideaalselt nii koduostjatele kui ka investeeringuks – kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel. Vahetus läheduses asuvad Norde Centrum, mitmed restoranid, kohvikud ning meelelahutusvõimalused. Admiraliteedibasseini promenaad pakub suurepäraseid võimalusi jalutuskäikudeks ja merevaate nautimiseks. ...

1
30.7 m²
150 000 € 4 886 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%