apartment for sale, 3 rooms - Tööstuse tn 47d, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Loft-tüüpi stiilne kodu volta kvartalis!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator
Sanitary arrangements: new sewerage system, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 4.5 m², kitchen, new electric wiring, on multiple floors, street entrance, box-room, electricity, lift, ventilation, dressing room, parquet, furniture, furnishing possibility, urban water, garage, public transport, parking not free parking, roof tar paper roof
Communications and security: Internet, phone, cable TV, frontdoor locked

Volta Loftides on müügile tulnud isikupärane ja stiilne ning päikeseline 3-toaline rõduga loft-tüüpi korter, mille planeering on läbi kahe tasandi.
New Yorgi tööstusarhitektuurist inspireerituna ülikõrgete lagedega korter tekitab tõeliselt avara tunde, samas selle sisustamisel on suurt tähelepanu pööratud kodusele hubasusele.

KORTER
Esimesel tasandil on ruumikas vannituba, esik, kontor/magamistuba ning avar ja päikeseline kõrgete 4,7m lagedega elutuba-köök, millest pääs sisehoovi vaatega rõdule. Terve seina ulatuses stiilsed ruudustatud aknad on lõunasuunas ning kaetud spetsiaalse peegeldava UV-kilega, mis ei varja väljavaadet, kuid samas ei lase päikesel tuba liigselt kuumaks kütta. Vaheseinad tagavad täieliku vaikuse ning isikupära loomiseks on välja toodud maja tugitalade originaaldetailid.

Korteri teisel tasandil asub hubane sisehoovi vaatega klaasseinaga magamistuba, mahukas walk-in garderoob ning vannituba.
Korteri põrandaid katab tammepuidust kalasaba parkett ning sooja annab eraldi tsoonide kaupa reguleeritav põrandaküte. Hea sisekliima eest vastutab majapõhine soojustagastusega sundventilatsioon.

SISUSTUS
Tegemist on Volta-Loftide näidiskorteriga, mistõttu on planeering ning ka sisustus veidi erilisem. Eritellimusel köögi- ja vannitoamööbli tootjaks on Lariaare, köögitehnika kvaliteetne De Dietrich, omapära lisab massiivne tammepuidust söögilaud ning elutoa “pärliks” on laest rippuv minimalistliku stiiliga Vibia Wireflow laelamp auhinnatud Iisraeli disaineri Arik Levy poolt.

Ülemise korruse magamistoas on eritellimusel suur (1600x2000) voodi.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri hinnale lisandub maja mugavaima ligipääsuga garaažikoht (20 000 EUR) ning panipaik (5 000 EUR).

MAJA
Volta Loftid on 5-korruseline industriaalse arhitektuuriga elu- ja
ärihoone. Hoone on läbinud ehitustööde käigus põhjaliku
rekonstrueerimisprotsessi, mille käigus muudeti ajalooline Volta
masinatööstuse hoone moodsaks residentsiks. Hoone välisarhitektuur kombineerib tellismustri ning tohutud klaasist
aknapinnad, mille ruudustatud disain muudab Volta Loftide
arhitektuuri äärmiselt silmapaistvaks.

C-energiaklassiga majas on
mõistlikud kõrvalkulud ning mugavust lisavad kaugloetavad elektriarvestid ning külma- ja soojavee näidikud.
1.korrusel asuv fuajee on stiilne ja möbleeritud, kus on olemas ka Cleveroni e-postkastid. Samuti asub samal tasandil jalgrataste ja lastekärudele eraldi hoiuruum.

Korteriühistu on aktiivne ja kokkuhoidev, samamoodi nagu kogu majarahvas. Maja sisehoovis on laste mänguväljak.
Maja katusele on loodud eraldi ühiskasutuses olev puhkeala, sealt avanevad võrratud vaated nii Vanalinnale kui ka merele.

ASUKOHT
Volta kvartal asub Kalamaja piirkonnas, otse mere ja vanalinna vahel. Vaid loetud sammude kaugusel on meri ja ülipopulaarne Noblessneri jahisadam, rääkimata üle linna kuulsatest toidukohtadest. Volta tagahoovi on kerkimas Krulli ärikvartal. Koos Noblessneri ja Krulliga kujuneb endisaja kuulsusrikkast tööstusalast Eesti esimene 15-minuti linn. Selle konseptsioon tugineb linnakeskkonna elukvaliteedi tõstmisele ja jätkusuutlike eluviiside edendamisele, seda läbi mixed-use arenduste loomise, mis vähendavad transpordile kuluvat aega. Voltas elades jääb kõik eluks vajalik kõigest lühikese jalutuskäigu või rattasõidu kaugusele. Voltas saad hoolt kanda oma keha ja tervise eest, nautida toiduelamusi ja vabaajategevusi ning tööle sõitmise asemel sammuda koostöökontorisse.

Helista või kirjuta ja lähme korteriga tutvuma!

Object link

Contact

Contact
Elar Toomsalu
Elar Toomsalu The user has been identified
Uus Maa Pluss OÜ
399 900 € 4 011 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3780240
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 99.7 m²
Floor/Number of floors 3/5
Built in year 2019
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:801:0126
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited