apartment for sale, 5 rooms - Aia tn 2, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa

Hea hind! a energiamärgisega boks!

Apartment ownership, stone house

Sanitary arrangements: new sewerage system, separate toilet room and bathroom, shower, bath, sauna
Heating and ventilation: Air-water heat pump, fireplace
Additional information: balcony , public transport, closed courtyard, ventilation, electricity, urban water, packet windows, parking free parking, terrace, parquet, new electric wiring, dressing room, separate entryway, separate rooms, box-room, fenced with garden, near forest, roof profiled roof
Kitchen: open kitchen
Communications and security: Internet, cable TV, neighbourhood watch

Uus elamurajoon Kehra alevikus!

MAJAD ON VALMIS.

https://kehra.uusmaa.ee/

Müüa ridaelamu boksid Kehras, Laste elamurajoonis.
Kokku on tulnud 4 paarismaja ja 12 ridaelamu boksi.

Hinnad:

265 000 EUR paarismaja boksid ja 250 000 EUR ridaelamu äärmised boksid. 220 000 EUR sisemised boksid.
Aia tn 2 ridaelamu
Aia tn 6 ridaelamu
Aia tn 4, ridaelamu

Müügihind sisaldab kogu siseviimistlust (põrandal laudparkett, spoonitud siseuksed,saun, plaaditud san ruumid jne.), haljastatud krunti ja piirdeaeda
Hetkel võimalik ostjal valida ka viimistlusmaterjale.

I korrus: Elutuba koos köögiga, tualett, pesuruum, katlaruum, saun, hall, terrass (15,5 m²) Lisaks maja ees on autovarjualusega parkimiskoht, mille kõrval asub panipaik (5.4 m²).
II korrus: 3 magamistuba, vannituba koos tualetiga, hall, rõdu.

Kandvad seinad ja enamus vaheseinu on laotud Fibo plokkidest, vahelagi monoliitbetoonist. Kõigil akendel on 3x klaaspakett, elekter 3x20A. Paigaldatud boiler 200l. Krundil tasandatakse mullakiht (külvatakse muruseemneid). Majaesisele sissesõiduteele paigaldatakse tänavakivi. Samuti on hinnas kinnistut piirav aed.

Küttesüsteem töötab Õhk-vesi soojuspumba baasil - vesipõrandaküte nii I kui II korrusel. Katusele paigaldatakse päikesepaneelid. Vesi-Õhk soojuspump, päikesepaneelid ning soojustagastusega ventilatsiooniseade tagab majale madalad kütekulud. Arvutuslik Energiamärgis "A".

Üldpinda kokku 126,5m² koos panipaigaga 5,4m². Üldpinnale lisandub Terassi pind 16,5m² ja rõdu pind.

Laste elamurajoon asub lastesõbralikus ja terviklikult haljastatud piirkonnas. Tallinna piirist 25km, kesklinna sõit keskmiselt 30 minutit. Rongika jõuad Tallinna linna 30 minutiga.

Telli hindamine UUS MAA Kinnisvarabüroolt h*********@u******.ee
ning saad:
- Eksperthinnangu kuni 20% soodsamalt kui võtad koduga seotud laenu Swedbankist
- Pankadest parimad kodulaenutingimused
- Kiireima, kvaliteetseima ning usaldusväärseima hindamisteenuse Eestis
UUS MAA KINNISVARABÜROO EKSPERTHINNANGUID AKTSEPTEERIVAD KÕIK FINANTSASUTUSED.

 
JAGA MINU KONTAKTI KÕIGILE, KES VAJAVAD KINNISVARANÕU!
- - - - - - - - - -
ning saad:
- Pankadest parimad kodulaenutingimused
- Kiire, kvaliteetse ning usaldusväärse hindamisteenuse Eestis
- - - - - - - - - -

Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna!
https://www.uusmaa.ee/uudiskirjagaliitumine/

- - - - - - - - - -

Kodu aitab osta Swedbank.
Pakkumise saamiseks kasuta koodi UUSMAA ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.
Võtame ühendust 1 tööpäeva jooksul.
Uus Maa kliendile soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot maaklerilt.

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega, pea nõu.
Võta minuga ühendust ja küsi lisa!

JAGA MINU KONTAKTI KÕIGILE, KES VAJAVAD KINNISVARANÕU!

https://www.uusmaa.ee/uudiskirjagaliitumine/

- - - - - - - - - -

Kodu aitab osta Swedbank.
Võtame ühendust 1 tööpäeva jooksul.

Object link

Contact

Contact
220 000 € 1 739 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3646114
Rooms 5
Bedrooms 4
total area 126.5 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 2023
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited