commercial premises for sale, 194.3 m² - Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Mahukas äripind tiheda liiklusega tee ääres!

Total area 194.3 m²

Müüa mahukas äripind tiheda liiklusega Ehitajate tee ääres!

2 parkimiskohta tõkkepuu alal.

Äripind asub 8-kordse büroohoone viiendal korrusel, mille koosseisu kuulub esik, koosoleku ruum, köök, avar suur tuba ja üks eraldatud kabinett.

Ligipääss 24/7 ja maja ees veel lisaks parkimiskohad.

Müügihinnale lisandub km (24%)

Object link

Contact

Kodumaa Kinnisvara
Kodumaa Kinnisvara
View company's profile
Contact
209 900 € 1 080 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3843993
total area 194.3 m²
Floor/Number of floors 5/8
Built in year 2007
Cadastre no. 78406:602:0360
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited