apartment for sale, 3 rooms - Uuspere tee 4/1, Tiskre, Harku vald, Harjumaa

Kahe parkimiskohaga valgusküllane kodu!

Apartment ownership

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system
Heating and ventilation: gas heating
Communications and security: Internet, phone, cable TV, steel door, frontdoor locked
Additional information: parquet, packet windows, separate rooms, new electric wiring, wall cupboard, box-room, parking free parking
Neighbourhood: surrounding buildings apartment buildings, roads in good condition roads

Tiskreoja rajoon pakub sobivat elukeskkonda perele, kus looduse rahu kohtub pealinna mugavustega. Piirkond on loodud mõeldes just lastega peredele – siin on turvaline ja roheline ümbrus, mida rikastavad kodu lähedal asuvad mängu- ja spordiväljakud.

Igapäevaelu logistika on siin lihtne ja sujuv: läheduses on mitmed lasteaiad ning juba 2026. aastal avatakse uus kaasaegne Tiskre koolimaja. Lisaks pakuvad ümbruskonna kergliiklusteed, Tabasalu loodusrada ja Kakumäe rand suurepäraseid võimalusi tervisespordiks ning perega värskes õhus aja veetmiseks.

Tänu suurtele akendele on korter valgusküllane ja avar. Kodu on väga hästi hoitud ning olnud vaid ühe omaniku käes, mis peegeldub selle heas ja uueväärses seisukorras. Elutoa pikenduseks on avar, 12,3 m² suurune rõdu, mis loob ideaalse keskkonna hommikukohvi nautimiseks või soojadel suveõhtutel lõõgastumiseks.

Gaasiküttega hoones on mugav vesipõrandaküte, mida on võimalik igas toas eraldi termostaadiga reguleerida vastavalt pereliikmete soovile. Soojustagastusega ventilatsioon tagab aastaringselt mõnusa ja värske sisekliima, hoides samal ajal küttekulud kontrolli all. Lisaks on hoone katusele paigaldatud päikesepaneelid.

Igapäevase elumugavuse tagavad korteri juurde kuuluvad kaks kindlat parkimiskohta maja ees. Lisaks asub hoone esimesel korrusel praktiline panipaik, kus on mugav hoiustada jalgrattaid, lapsevankrit või hooajalist varustust.

Müügiprotsessi kiirendamiseks ja mugavdamiseks on korterile juba väljastatud kehtiv hindamisakt, mis lihtsustab tunduvalt pangatoiminguid ja aitab uuel omanikul sujuvamalt tehinguni jõuda.

See on kodu, kus on mõeldud nii avarusele, valgusele kui ka praktilistele detailidele.

Küsi julgelt lisainformatsiooni ning lähme Sinu uue koduga tutvuma!

Object link

Contact

Contact
Hardi Link
Hardi Link The user has been identified
HL Kinnisvara
239 000 € 3 338 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878661
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 71.6 m²
Floor/Number of floors 2/3
Built in year 2020
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 19814:001:0575
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited