apartment for sale, 3 rooms - Meloni 33-3, Supilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Terrassiga korter uues majas! Parkimiskoht hinnas!

Apartment ownership, stone house

Sanitary arrangements: new sewerage system, shower
Heating and ventilation: town heating
Kitchen: open kitchen
Additional information: parquet, urban water, public transport, closed courtyard, packet windows, parking free parking, terrace, sewerage, fenced with garden
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: roads paved roads

TeMüügipakkumistesse on lisandunud uued hea planeeringuga ning A-klassi energiasäästlikud korterid Supilinnas.
EHITUSEST
Hoone on rajatud betoonist vaivundamendile.
Kandvad seinad on laotud Columbia kivist.
Vahelaed raudbetoonpaneelidest.
Välisviimistluseks on kasutatud klaasi, puitu ja värvitud krohvi.
Aknad on 3x klaaspaketiga.
Maja välisuksed on alumiiniumraamides ja klaaspaketiga; korterite uksed EI 30 puidust.
Sisetrepid on betoontrepid teraspiiretega. Välistrepid ja pandus betoonist. Rõdude piirded on metallkonstruktsioonidel.
Trepikoja seinad ja laed värvitud.
Hoone kütteks on tsentraalküte.
Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

SISEVIIMISTLUS
Korterite seinad on värvitud heledates toonides, põrandatel naturaalne parkett. San ruumid plaaditud. Paigaldatud on kvaliteetne sanitaartehnika.
Mööbliga pildid on illustratiivsed!

KINNISTU
Parkimisalad –ja kõnniteed on kombineeritud asfaltkattega ning kõnnitee kividega.
Kinnistu on piiratud kinnistu piiril paikneva aiaga.

LISAVÄÄRTUS
Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht ühele autole.
Igal korteril on kas rõdu või terrass.
Paljudel korteritel jõevaade.

Rohkem infot arenduse kohta leiate kodulehelt
http://www.arcovara.ee/meloni33

Huvi korral võtke ühendust ning lähme tutvuma!

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
319 000 € 5 616 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3830140
Rooms 3
total area 56.8 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 2023
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79513:002:0023
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited