apartment for sale, 2 rooms - Riia maantee 23, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa korter Pärnu südalinna läheduses!

Apartment ownership, wooden house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, washing machine
Heating and ventilation: stove heating, air to air heat pump, conditioner
Additional information: box-room, sewerage, parking free parking, urban water, furniture

Teise korruse 2-toaline korter ajaloolises puithoones ootab uut omanikku. Korter sobib hästi noortele esimeseks koduks, väiksemale perele või investeerimishuvilisele.

KORTER
Korteri planeering hõlmab endas esikut, avatud köögiga elutuba, magamistuba ja duši- ning tualettruumi. Avarust ja valgust pakuvad suured aknad elutoas. Elutoas asuv ahi annab mõnusat kiirgavat soojust ja hubasust sügis- ja talveõhtutel. Ahi aitab reguleerida õhuniiskust ja tagada parema ventilatsiooni, mis teeb elukeskkonna tervislikumaks. Korteri aknad avanevad sisehoovi.

MAJA JA ASUKOHT
Kahekordne puitmaja kuulub ajaloolisse puitelamute väljajoonistuvasse klassi Riia maantee esimesel küljel, mis kasvas välja 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi algul. Korterelamu vajab põhjalikku rekonstrueerimist. Rekonstrueerimisprojektid on valmis ja saanud kooskõlastused. Rekonstrueerimistöödega plaanitakse alustatakse lähemal ajal.

Korteri asukoht on suurepärane – paikneb Pärnu kesklinnas, kus kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel: poed, kohvikud, turg, koolid, lasteaiad, ühistranspordipeatused, kaubanduskeskused, rohealad ja palju muud.

KÜTE JA KULUD
Korterit köetakse õhksoojuspumbaga ja soovi korral saab lisaks kasutada kütmiseks ahikütet.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Parkimine on tasuta maja hoovis. Korteril on kasutada hetkel kuuriboks. Rekonstrueerimistööde käigus rajatakse hoovi korterile erikasutusõigusega parkimiskoht ja panipaik. 

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
88 000 € 2 167 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3768445
Rooms 2
total area 40.6 m²
Floor/Number of floors 2/2
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 62511:076:0002
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited