house for sale - Kõnnu, Kastre vald, Tartumaa

NEW PRICE!

Südamega hoitud kodu metsa keskel

Private property, wooden house, house area 300 m², total area 300 m²

Sanitary arrangements: sauna, water boiler, shower, washing machine, sewerage
Heating and ventilation: air to air heat pump, solid fuel, fireplace, combined heating
Kitchen: refridgerator, kitchen furniture
Additional information: terrace, well, farm building, parking free parking, garage, parquet, furnishing possibility, electricity, wall wooden wall, roof asbestos cement roof
Neighbourhood: near forest

Tartust vaid poole tunni autosõidu kaugusel, kaunis ja rahulikus Kõnnu alevikus, põliste metsade keskel, ootab uut omanikku unikaalne kinnistu. Võimalus juurde osta nii metsa kui maad. Küsi täpsemat infot maaklerilt.

Kinnistu hoonestus on mitmekesine ja väärtuslik:
• Uus elumaja, mis on paar aastat tagasi renoveeritud ning pakub kaasaegset ja mugavat elukeskkonda.
• Üle 100 aasta vana, hästi säilinud ajalooline elumaja, mida hetkel elamiseks ei kasutata, kuid mis pakub suurepäraseid võimalusi taastamiseks või lisaruumi loomiseks.
• Palkait, palkküün ja laut.
• Korralik maapealne kelder, garaaž, puukuur.
• Saun koos eesruumiga – ideaalne koht lõõgastumiseks.

Uus elumaja

Renoveeritud elumaja esimene korrus pakub avarat ja hubast elukeskkonda:
• Avatud kööginurgaga elutuba, kust pääseb magamistuppa.
• Tsentraalselt paiknev soojaallikas: ahi ja graanulkamin, lisaks õhksoojuspump.
• Korralik neljalõõriline korsten.
• WC/vannituba koos põrandaküttega.

Teisel korrusel paikneb kogu maja ulatuses avar ruum, mida saab soovi korral jagada mitmeks toaks.
Renoveerimise käigus on paigaldatud kvaliteetsed, võrgutatud uued aknad.

Kinnistu võimalused

Suur ja privaatne maa-ala sobib ideaalselt:
• kasvuhoone rajamiseks
• aiamaa ja viljapuuaias loomiseks
• hobitalu või loomapidamise alustamiseks

See on paik, kus saab ellu viia oma unistuse looduslähedasest elust, rahust ja privaatsusest.

Kuulutuses toodud elamispinna ja üldpinna ruutmeetrid jagunevad mitme maja peale ja ei ole täpsed vaid on ligikaudsed.

New price
110 000 € 367 €/m²
199 000 €
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3801912
Rooms 5
total area 300 m²
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 10000 m²
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited