house for sale, 4 bedrooms - Lembitu 9, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Supersuvi ootab sind - tule ja tutvu oma uue koduga!

Private property, stone house, total area 160.1 m²

Kitchen: electric stove
Sanitary arrangements: shower, sauna, urban water
Heating and ventilation: solid fuel, electric heating, stove heating, combined heating
Additional information: balcony , 3*380V, well, farm building, garage, furnishing possibility, packet windows, roof tin roof
Communications and security: fenced with garden

Suvi on kohe-kohe käes, on aeg koos perega selleks valmistuda..

Kirjuta, lepime aja kokku ja tutvustan hea meelega kogu perele teie uut kodu ja aeda!

Valga linnas müüa elamu, pinda kokku 193,1 m² millest suvemaja osa u 33 m², maatüki suurus 1941 m².

Kahekorruselises elamus kombineeritud küte: ahi, katel ja Pioneer-pliit, suvemaja kütmiseks kamin, saunas puuküttega ahi.
Elamu esimesel korrusel neli tuba, köök, WC ja duširuum-WC, teisel korrusel kaks eraldi tuba, suvemaja osas kaks tuba ja rõdu ning kelder. Ühendavas osas saun, tehno- ja majapidamisruum.

Aias viljapuud ja marjapõõsad, grillinurk, kaks avarat ja toimivat kasvuhoonet, kõrvalhoones garaaž ning mitu töökojaruumi.

Rikkalik roosipeenar ja floksipuhmad, külluslik õuna-, ploomi- ja murelisaak ja enda kätega tehtu nautimine võib peagi teha just Sinu pere õnnelikumaks. Kirjuta ja aitan kaasa!

Object link

Contact

Contact
Arle Leht
Arle Leht The user has been identified
Lahe Kinnisvara
95 500 € 597 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3879304
Rooms 6
Bedrooms 4
total area 160.1 m²
Number of floors 2
Built in year 1987
Condition sanitary renovation needed
ownership form private property
Ground area 1941 m²
Cadastre no. 85401:009:1340
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited