apartment for sale, 1 rooms - Narva mnt 40, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vaikne kesklinna stuudiokorter / Jõusaal / Terrass

Apartment ownership

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: new sewerage system, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, phone, cable TV, frontdoor locked
Additional information: wall cupboard, terrace, furniture, packet windows, parquet, lift, TV-set, roof apartment, new electric wiring
Neighbourhood: water body meri 1.5 km

Suurepärase planeeringuga stuudiokorter luksuslikult renoveeritud ajaloolises Avangardi majas.

KORTER
Müüa valgusküllane ja vaikne stuudiokorter, kuuendal korrusel liftiga majas. Korteri nutikas planeering eraldab esiku mahuka garderoobkapiga, täismõõdus köögiosa, avara eluruumi ning duširuumi. Köök on varustatud integreeritud külmiku, pliidiplaadi ja nõudepesumasinaga, kööki jääb ka mikrolaineahi, röster, kapselkohvimasin jpm korteri koheseks kasutamiseks. Eluruumi osas asetseb lahtikäiv diivanvoodi, uute pehmete madratsitega, suur 50 tolline telekas ning pimendavad aknakatted. Algse planeeringu kohaselt on võimalus eluruumi osa eraldada köögist osaliselt klaasseinaga. Duširuumi põrandal on elektriline põrandaküte, mis tagab vajadusel soojuse ka suveperioodil. Duširuumis väljatõmbe ventilatsioon. Korteris on kaugkütte radiaator reguleeritava termostaadiga. Kogu maja on nutilukusüsteemiga, seetõttu ideaalne nii elamiseks kui ka väljaüürimiseks.

Väga hea optimaalse suurusega apartment nii lühiajaliseks üüriks, pikaajaliseks üüriks kui ka kesklinnas elamiseks. Korteri müügihinnas sisaldub kogu nähaolev mööbel ning inventar, mistõttu on see sobiv koheseks kasutamiseks.

Majaelanike kasutada on:
- avar lift;
- fonosüsteem;
- privaatne jõusaal;
- pesuruum pesumasinate ja kuivatitega;
- 5. korruse päikesepoolne katuseterrass;
- majasisene lukustatud jalgrataste hoiuruum.

MAJA
Avangard on elegantne hoone Tallinna kesklinnas, mis 20. sajandi alguses kuulus krahvinna Maria von Stenbockile ning oli mõeldud üürimajaks kõrgklassist linnakodanikele. 2019. renoveeriti hoone täielikult ja taastati esialgne hiilgus koos modernsete lahendustega. Säilitati palju originaalseid detaile nagu punastest tellistest aktsentseinad, suursugune trepihall koos erakordse kassetlaega, avarad fuajeed jne.

Avangard on suurepäraseks valikuks nii majutusäriga tegelevale investorile oma üüritootluselt kui ka inimesele igapäevaeluks, kes oskab hinnata linliku elustiili. Terve maja ulatuses on kasutuses nutilukud. Madalad kommunaalkulud, kaugloetavad mõõdikud. Strateegiliselt suurepärane asukoht : kiire ühendus kõikide linnaosadega ning kõik eluks vajalik jalutuskäigu kaugusel.

Owner
134 500 € 5 581 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3849105
Rooms 1
total area 24.1 m²
Floor/Number of floors 6/6
Built in year 2019
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:113:0920
Utilities summer/winter 80 € / 140 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited