apartment for sale, 3 rooms - Fortuuna 1, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kesklinna avar korter uuemas majas

Building lease

Heating and ventilation: central heating
Additional information: lift
Communications and security: steel door, frontdoor locked
Neighbourhood: water body Emajõgi near, location in the center location, roads in good condition roads

Suurepärane võimalus kaasajastada hea asukohaga korter just endale sobivaks.
Aknad avanevad maja küljele ja vaikse hoovi poole.
Planeeringult: esik, suur elutuba, köök, 2 magamistuba, 2 wc-vannituba, abiruum.
Soovi korral võimalik juurde osta 2 parklakohta maja kõrval parkimismajas.
Eraldi võõrandatavad, 15tuh/€ koht.
Vaatamiseks aja leppimiseks palun lahkesti helistada maaklerile.

Hestiana OÜ
230 000 € 2 751 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3646273
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 83.6 m²
Floor/Number of floors 3/9
Built in year 1998
Condition needs renovating
ownership form building lease
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited