commercial premises for sale, office, trade, purpose undefined, service, 212.8 m² - Magdaleena tn 3, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Mitmekülgne büroopind!

Total area 212.8 m², apartment ownership, stone house

Heating and ventilation: electric heating, air to air heat pump, conditioner, conditioner
Kitchen: kitchen
Additional information: open kitchen, furnishing possibility, electricity, public transport, new electric wiring, show case windows, on multiple floors, separate entryway, separate rooms, street entrance, furniture, sewerage, wall cupboard, box-room
Communications and security: Internet, video cameras, steel door
Sanitary arrangements: ventilation, urban water

Suurepärane äripind Tallinna kesklinnas, Magdaleena tänaval!

Müügile on tulnud kahekorruseline, 212,8 m² suurune äripind ühel Tallinna kesklinna soodsaima ligipääsuga tänaval – Magdaleena 3. Tegemist on mitmekülgse ruumiga, mis sobib ideaalselt kontoriks, teeninduspunktiks, stuudioks või esinduseks.

Äripind koosneb kahest tasapinnast:

1. korrus – 144 m² esindussaal/büroo.
0.korrus – 68,8 m² lisaruum, mida hetkel kasutatakse töökoja/laona.

Ruumidel on kaks eraldi sissepääsu – üks null korruselt ja teine esimeselt korruselt. Siseruumid on viisakad, hooldatud ning plaaditud põrandatega. Suured vitriinaknad avanevad tänavale, tuues ruumidesse palju loomulikku valgust ja pakkudes suurepärast eksponeerimisvõimalust.

Tehnilised andmed ja mugavused:
Elektrikütte lahendus ja kaks õhksoojuspumpa tagavad meeldiva sisekliima.

Ruumide jaotus: 5 eraldiseisvat ja/või poolavatud ruumi.

Parkimisvõimalus maja ees vabade kohtade olemasolul või maja taga hoovis.

Asukoht ja ümbrus
Magdaleena tänav asub Tallinna kesklinnas, piirkonnas, mida iseloomustab aktiivne linnaelu ning hea juurdepääsetavus. Ümbruskonnas on rohkelt korter- ja ärihooneid ning välja kujunenud infrastruktuur, mis toetab edukat äritegevust. Tänav on heas korras ja väga hästi läbitav nii auto kui ka jalakäijate jaoks.

Kommunaalkulud: suvel ligikaudu 250 €/kuu, talvel ligikaudu 675 €/kuu

Soovi korral on võimalus osta äripind koos toimiva sisustusäriga, mis sisaldab olemasolevat inventari, tarneahelat ja kliendibaasi. Huvi korral küsige lisainfot ettevõtte ostupakkumise kohta.

Tegu on paindlike võimalustega äripinnaga, mis pakub head investeerimisväärtust!

Huvi korral võta ühendust ja lähme tutvuma!

Object link

Contact

Uus Maa Pluss OÜ
Uus Maa Pluss OÜ
View company's profile
Contact
309 000 € 1 452 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3738721
Rooms 5
total area 212.8 m²
Floor/Number of floors 1/5
Built in year 2002
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:118:0060
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited