house for sale, 3 bedrooms - Kõrvitsa tn 10, Supilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Uus maja Supilinnas

Private property, house area 62.3 m², total area 97.1 m²

Sanitary arrangements: shower, sewerage, urban water
Communications and security: Internet, phone, cable TV, neighbourhood watch
Additional information: electricity, terrace, TV-set, box-room, parking free parking, parquet, packet windows, roof profiled roof
Heating and ventilation: geothermic heating
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads, neighbours around neighbours, surrounding buildings private houses

Supilinna südames, Kõrvitsa tänaval, on müügile tulnud hubane maja, mis ootab uusi omanikke. Ajaloolise miljööväärtusega piirkond loob ainulaadse elukeskkonna, kus kohtuvad rahu ja linnalähedus. Jalutuskäigu kaugusel asuvad Emajõgi, Tartu vanalinn ning rohkelt rohelust ja vaba aja veetmise võimalusi. See kodu on ideaalne valik neile, kes hindavad Supilinna eripärasust.

ASUKOHT & PIIRKOND:

Kõrvitsa tänav asub Supilinnas, ühes Tartu kõige omanäolisemas ja ajaloolisemas linnaosas. Piirkonda iseloomustavad värvilised puumajad, rohelised hoovid ja rahulik miljöö. Jalutuskäigu kaugusel on Emajõgi, kus avaneb võimalus nautida loodust ja veemõnusid. Läheduses paiknevad ka Tartu vanalinn, koolid, lasteaiad ning mitmed kohvikud ja söögikohad. Piirkond sobib hästi neile, kes hindavad nii ajaloolist hõngu kui ka kaasaegseid mugavusi. Kõrvitsa tänav pakub kodu rahulikus keskkonnas, jäädes samas linnaelu südamest vaid mõne minuti kaugusele.

PLANEERING & RUUMILAHENDUS:

Esimesel korrusel asub avar elutuba koos köögiga (27,5 m²), kust pääseb otse suurele (34,8 m²) terrassile – ideaalne koht suveõhtute nautimiseks. Lisaks on kaks magamistuba (mõlemad 8 m²), eraldi tuulekoda (2,9 m²) ning kompaktne duširuum (3,8 m²).

Teisel korrusel paikneb magamistuba suurusega 12,1 m². Ruumi planeering on lihtne ja funktsionaalne, pakkudes lisapinda kas magamistoa, töötoa või hobinurga jaoks.

Kokku moodustavad kaks korrust läbimõeldud kodu, kus igal ruutmeetril on oma funktsioon ning mille südameks on valgusküllane elutuba ja suur terrass.

Tänu läbimõeldud lahendusele on igal ruutmeetril oma funktsioon, pakkudes peresõbralikku ja hubast elukeskkonda.

TEHNILINE:

Hoone rajatakse plaatvundamendile, mille aluskihiks on tihendatud kruus ja 200 mm EPS200 soojustus. Sokli osas kasutatakse L-plokki (EPS200), mis viimistletakse õhekrohviga.

Vundamendi perimeetri ümber paigaldatakse 100 mm horisontaalne soojustus 1 m laiuses ulatuses.

Välisseinad on 45x145 mm puitkarkassil, soojustatud 150 mm PIR plaatidega (Kingspan) ning viimistletud oliivirohelise puitlaudisega.

Katus ja vahelaed toetuvad 75x150 mm puittaladele ning soojustusena kasutatakse 150 mm PIR plaati. Katusekatteks on tumehall plekk. Vahelaes kasutatakse lisaks kivivilla ja aurutõkkekile lahendust, viimistluseks puitlaudis.

Välisviimistlus koosneb oliivirohelisest horisontaalsest ja vertikaalsest puitlaudisest. Sokkel on halli tooniga krohvitud, aknad halli välisviimistlusega ning seest valged. Välisuksed on halli tooniga puituksed, terrass kaetakse pruuni sügavimmutatud laudisega.

Aknad 3x puit.

KOMMUNIKATSIOONID & TEHNO

Hoone soojavarustus lahendatakse maakütte katla baasil (horistontaalne maakütte kollektor). Küttejaotus toimub vesipõrandakütte baasil.

Kanalisatsiooni ja vee olemasolu olemas.

KINNISTU:

Kinnistu suurus on 702 m².

Valmimine 2026 aasta.

Object link

Contact

Maev Grupp OÜ
Maev Grupp OÜ
View company's profile
Contact
425 000 € 4 377 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3775757
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 97.1 m²
Number of floors 2
Condition all brand-new
ownership form private property
Ground area 702 m²
Cadastre no. 79301:001:1514
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited