Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Pae tn 23a
RENOVEERITUD KORTER KOOS SISUSTUSEGA ! ! !
Floor 5/5, apartment ownership, stone house, construction year 1968, renovated, electric ...
Müüa hubane ja möbleeritud 1-toaline korter Lasnamäel. Korter on kvaliteetselt ...
1
11.8 m²
49 500 € 4 195 €/m²