Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Järve, Endla tn 1c
Floor 1/5, construction year 1976, in satisfactory condition, electric stove, bath, ...
KorteriomandKöök: keraamiline pliit, avatud köök, külmik, köögimööbelSanruum: vann, wc ...
1
27.6 m²
7 000 € 254 €/m²