Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Liikuri 10a
Müüa valgusküllane ja hästi planeeritud 1-toaline korter
Floor 2/8, apartment ownership, construction year 2021, ready, shower, new sewerage ...
Müüa valgusküllane ja hästi planeeritud 1-toaline korter aadressil Liikuri 10a, ...
1
36.5 m²
22 h ago
145 000 € 3 973 €/m²