Saaremaa, Saaremaa vald, Puka, Männi 5
Peresõbralikus asukohas soodne ridaelamukorter Saaremaal!
Apartment ownership, stone house, construction year 1992, ready, electric stove, central ...
NB - SAAB KOHE SISSE KOLIDA! Müüa 4-toaline ridaelamu korter aadressiga Männi - 5, Puka ...
4
75.4 m²
49 800 € 660 €/m²