Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Stroomi rand, Kari tn 23--
Uus!
Floor 4/4, apartment ownership, stone house, renovated, parking free parking, packet ...
Müüa äsja renoveeritud 2-toaline korter hinnatud ja mugavas piirkonnas. Kõik eluks ...
2
40 m²
129 900 € 3 248 €/m²