Võrumaa, Võru, Paju tn 20
3. korrus ja Tamula vaatega rõduga korter
Floor 3/5, apartment ownership, construction year 1971, good condition, induction stove, ...
Müüa renoveeritud korter äsja renoveeritud majas.Tamula järve ääres.Soe korter.Kolmas ...
1
26.7 m²
46 000 € 1 723 €/m²