Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Pelgulinn, Orase tn 18
Iseloomuga nagu Sina!
Floor 3/4, apartment ownership, stone house, construction year 1961, renovated, ...
Võimalusterohke kodu Pelgulinnas, kus saad rohkem kui ostad!KORTERVäikelinlikus ...
3
74.6 m²
299 000 € 4 008 €/m²