New ads to your mailbox immediately!
Order e-agent
Objects found 4
Show on map
Description

1 Harjumaa, Viimsi vald, Haabneeme, Viimsi, Heki tee 8

HINDAMISAKT 273 000€ | KLIENDIPÄEV 14.05 kl. 17-18

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, construction year 2020, all brand-new, ...

KLIENDIPÄEV Neljapäeval 14.05 | kell 17:00- 18:00PALUN REGISTREERIDA KLIENDIPÄEVALE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!Kui kliendipäeva aeg Teile ei sobi, siis küsige julgelt endale sobivat kohtumise aega. SAUN | SUUR RÕDU | 2 PARKIMISKOHTA | PANIPAIKHINDAMISAKT SUMMALE 273 000€KORTER
Müügile on tulnud avara planeeringuga, sauna ja suure rõduga kodu Viimsis, Haabneeme südames, Heki teel.Selle 3-toalise korteri üldpinnaks on 76.9 m².Kodu koosseisu ...

3
76.9 m²
264 900 € 3 445 €/m²

1 Harjumaa, Harku vald, Muraste, Muraste tee 9

MÜÜDUD!

Floor 2/3, apartment ownership, stone house, construction year 2007, renovated, electric ...

KORTER
Müügile on tulnud avar 3-toaline kodu looduskaunis asukohas, hinnatud Muraste külas.Korter on renoveeritud ja heas seisus, avar ja valgusküllane, üldpinnaga 70.5 m².Korteril on 2.2 m² suurune rõdu.Korter on läbi maja planeeringuga ning asub maja teisel korrusel.Kodu koosseisu kuuluvad: esik, ruumikas elutuba, kaks eraldi magamistuba, vannituba ja tualett koos ning avar köök pääsuga rõdule.
Korter on renoveeritud, siseviimistlus ...

3
72.7 m²
164 000 € 2 256 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Spordi tn 16

Kristiine keskuse ja Kesklinna lähedus | 3 tuba

Floor 1/4, apartment ownership, stone house, construction year 1962, good condition, gas ...

RENOVEERITUD MAJA | PARKIMISE VÕIMALUS MAJA TAGA HOOVISKORTERMüügile on tulnud hubane 3-toaline korter, väga hinnatud asukohas Kristiine linnaosas, Spordi tänaval.Korter asub 4-korruselise renoveeritud kortermaja esimesel korrusel, aknad vaatega maja taha hoovi poole.Korteri üldpinnaks on 48.8 m² ning selle koosseisu kuuluvad: esik, kaks eraldi magamistuba, elutuba koos avatud köögiga, tulaett ja duširuum koos.Planeering on mugav ja ...

3
48.8 m²
1 d ago
147 000 € 3 012 €/m²

1 Harjumaa, Saue vald, Laagri, Veskitammi tn 16

BRONEERITUD

Floor 2/4, apartment ownership, stone house, construction year 1960, renovated, electric ...

Ilus kaminaga kodu | kindel parkimiskoht, panipaikKORTER
Müügile on saabunud hubane ja kaunis 3-toaline kodu Laagris.
Korter asub väikeses, 4-korruselises renoveeritud kortermajas, 2. korrusel.Kodu on läbi maja planeeringuga, valgusküllane ja oma ruutmeetrite kohta küllaltki avar.Siseviimistlus on kaasaegne ja neutraalsetes toonides. Kodu üldpinnaks on 47.4 m² ning selle koosseisu kuuluvad: esik, elutuba koos avatud köögiga, kaks ...

3
47.4 m²
159 000 € 3 354 €/m²

Ads that might interest you

Description
Rooms
Area
ADDED
Price

1 Harjumaa, Viimsi vald, Randvere, Jugapuu tee 12

5 TUBA | GARAAŽ | SAUN | SUUR HOOV | MAAKÜTE

2, joint ownership, stone house, ready, in satisfactory condition, construction year ...

PAARISMAJA OSAMüügile on tulnud suure privaatse aiaga paarismaja osa Viimsis, Randvere külas, Jugapuu teel.Tegemist on madalvundamendil kahe korruselise kivimajaga.5- toalise majaosa üldpinnaks on 155 m² ning selle koosseisu kuuluvad:I KORRUSEL Avar esik, suur elutuba, köök pääsuga hoovi ja terrassile, eraldi külaliste wc, majapidamisruum/tehnoruum ning garaaž.II KORRUSELRuumikas trepihall, neli eraldi magamistuba. Master-bedroomist ...

5
155 m²
349 000 € 2 252 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%