Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Pae, Punane tn 19 (Reserved)
Ruum,valgus ja vaated kõik,mida ühelt kodult ootad
Floor 8/9, apartment ownership, panel house, construction year 1975, good condition, ...
Spacious 3-room apartment for sale in Lasnamäe, 8th floorA bright and well-planned ...
3
65.6 m²
136 950 € 2 088 €/m²