house for sale, 3 bedrooms - Mäekaare tee, Pärnamäe, Viimsi vald, Harjumaa

Eksklusiivne ja valgusküllane kodu Viimsis

Private property, stone house, total area 194.3 m²

Sanitary arrangements: water boiler, separate toilet room and bathroom, sauna, bath, sewerage, urban water
Heating and ventilation: Air-water heat pump, fireplace, conditioner
Communications and security: Internet, video cameras
Additional information: terrace, dressing room, box-room, roof tiled roof
Neighbourhood: roads in good condition roads

Rahulikus ja privaatses piirkonnas Viimsis asub kvaliteetselt ehitatud ning läbimõeldud planeeringuga kodu, mis sobib ideaalselt perele, kes hindab mugavust, avarust ja kaasaegseid lahendusi.

Kodu, kus on ruumi elamiseks ja nautimiseks
Kodu südameks on avar 52 m² elu- ja söögituba kõrgete (3,8 m) lagede ning suurte akendega, mis toovad ruumi rohkelt loomulikku valgust. Kamin loob hubase atmosfääri ning otsene pääs suurele terrassile annab ideaalse võimaluse nautida nii vaikseid õhtuid kui ka seltskondlikke koosviibimisi.

3 avarat magamistuba
Eraldi kabinet või külalistetuba
3 garderoobi
2 vannituba
Kvaliteetne saunakompleks terrassipääsuga

Kaasaegne tehnoloogia ja energiatõhusus
Õhk-vesi põrandaküte (Daikin) nutijuhtimisega, kvaliteetne ventilatsioon (Zehnder), konditsioneer ning tsentraalne vee- ja kanalisatsioonivõrk tagavad mugava ja säästliku elukeskkonna aastaringselt.

Mugavus igapäevaelus
Soojendusega garaaž, suur parkimisala ning läbimõeldud tehnilised lahendused (drenaaž, vihmaveemahutid) muudavad elu praktiliseks ja muretuks.

Suurepärane asukoht
Viimsi keskus vaid 3 km ja Tallinna kesklinn 12 km kaugusel – ideaalne tasakaal rahu ja linnaelu vahel.

Terrassi ja piirdeaia lõplik valmimine toimub kevadel ning sisaldub müügihinnas.

Võta ühendust ja tule vaatama – see kodu jätab kohapeal veelgi parema mulje.

Owner
559 000 € 2 877 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3808191
Rooms 5
Bedrooms 3
total area 194.3 m²
Number of floors 1
Built in year 2026
Condition all brand-new
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1524 m²
Cadastre no. 89001:001:1927
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited