house for sale, 5 bedrooms - Sääre, Kihnu vald, Pärnumaa

Unikaalne,maaküttel ja oma basseiniga elamu Kihnus

Private property, log house, house area 281 m², total area 476.5 m²

Kitchen: electric stove, kitchen 31 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, separate toilet room and bathroom, shower, sauna, washing machine, sewerage, local water
Heating and ventilation: heated floors, stove heating, fireplace, geothermic heating, combined heating
Additional information: wall cupboard, deep well, well, farm building, parking free parking, parquet, packet windows, furnishing possibility, dressing room, electricity, terrace, wall wooden wall, roof shingle roof
Neighbourhood: water body sea near, neighbours next to neighbours, roads in satisfactory condition roads, surrounding buildings private houses

Põhjalikult renoveeritud elamu koos juurde kuuluvate 3 kinnistuga Eesti väikesaarel Kihnus!

Tutvumine kinnistuga toimub eelregistreerimisega! Võta ühendust kui tunned huvi saare elu vastu ja soovid leida heas kvaliteedis kodu või suvekodu!

Kinnistu, millel asub elamu ja kõrvalhooned, on väga heas seisus.
Renoveeritud hoonete kompleks on saanud uue elu ca 17 aastat tagasi (kasutusluba aastast 2009), uus sindelkatus on paigaldatud mõned aastad tagasi.
Elamu vanem osa on rekonstrueeritud nii suures mahus kui tänapäevased ehitusnormid lubavad.
Küttelahenduseks maaküte, kui elamus olemas ka köögis pliit, lisaks on esimesel korrusel mitu ahju ning külaliste toas kamin. Võimalik elamu kütta soojaks ka siis kui ajutiselt voolu ei ole.

KONSTRUKTSIOONID:
Vanas elamu osas on palkseinad, mis on nõuetekohaselt soojustatud.
Uuem osa ehitatud 200mm+150mm FIBO blokkidest (seina paksus kokku koos siseviimistlusega 450 mm, vahelaed puidust, katusealune soojustatud 2*100mm mineraalvillaga
Aknad puitraamidel 2-kordsed klaaspakett aknad, puidust sise- ja välisuksed.
Keraamilise plaadi alla paigaldatud vesi-põrandaküte.

ASUKOHT: Kihnu saar on tuntud oma kultuuripärandi ja kauni looduse poolest ning see kinnistu asub ideaalselt mere lähedal. Asukoht otse paadisadama lähistel, lühikese sõidu kaugusel kohalikust lennujaamast, kus olemas ka helikopteri maandumispaik, on täiendus mugavale kodule.

ELEKTER: Olemas piisav elektri võimsus (32A),
VESI: oma puurkaevust, lisaks olemas ka salvkaev lillede kastmisvee jaoks.

HOONESTUS: Kinnistul on rekonstrueeritud kahe suure terrassiga elamu nii maja esisele kui maja tagusele alale.
Elamu sisehoovis on nii grillikatuse alus kui bassein mille ääres suviti mõnus aega veeta. Lisaks heas suuruses kõrvalhoonena garaaž/kuur.
Säilitatud on ka vana saunamaja mis ümber ehitatud külalistemajaks, maakividest kelder, kaev kastmisvee jaoks.

Müüdava hoonestatud kinnistul asub:
Elamu üldpind 355 m2 (köetav pind 281 m2, 6 tuba) + terrassid 44 m2
Keldri üldpind: 30 m2
Saunamaja: 13 m2
Kuur/garaaž: 78,5m2
Väliköök: 20 m2

Müüdava vara koosseisus on järgmised katastriüksused:
30301:001:0044, katastriüksuse suurus 7452 m2, hooned ja rajatised, siin asub ka maakütte torustik;
30301:001:0045, katastriüksuse suurus 11588 m2, mereäärne kinnistu;
30301:001:0047, katastriüksuse suurus 17266 m2, looduslik rohumaa;
30301:001:0571, katastriüksuse suurus 2819 m2, elamu juures asuv kinnistu.

Kui soovid eemalduda linna saginast ja nautida elu mere ääres, siis see kinnistu on sulle ideaalne valik. Saad luua enda isikliku pelgupaiga, kus saab täielikult lõõgastuda ja laadida oma akusid.
Ka talvel on koht võluv, kui on võimalus minna puuküttega sauna, valmistada enda isiklikus leivaahjus maitsvat leiba või nautida elava tule ilu.

Majas on ehitatud nii, et see on kasutatav igal aastaajal ja iga ilmaga. Lisaks maaküttele on ehitatud elamus topelt kütte ahjude-pliitide ja kamina näol, et ka suure tuulega oleks saare peal hubane ja soe olla ning toad saaksid soojaks ja toidu lauale.
Siseviimistlus on kombineeritud kaasaegse ja vana ühendamise teel.

Algne majaosa pärineb 20. sajandi algusaastatest ning siin on säilinud nii vanad palkseinad, vana talu märk, kui ka mõned detailid nagu taastatud vana puituks, vanadest keraamilistest glasuurpottidest ahjud ja soojamüürid.
Renoveeritud ja laiendatud on elamu 21 sajandi alguses ning kasutusloa saanud 2009 aastal. Uus osa on ehitatud kiviplokkidest ning uuendatud on ka elamu katus uue sindelkatuse vastu.

Kvaliteetsed laudpõrandad, keraamilised põranda plaadid köögi ja söögitoa osas ning esikusse ja magamistubadesse sisse ehitatud riidekapid annavad majale ühtlase rahuliku stiili ja otstarbeka kasutuse.

Helista juba täna ja tule tutvuma selle unikaalne mereäärne kinnistuga Kihnus. Astu oma uude ellu, kus loodus ja mere lummus sulanduvad üheks!

KIHNU saar on iidne meresõitjate ja kalurite saar, mis on Eestis suuruselt seitsmes. Saarel on neli küla (Lemsi, Linaküla, Rootsiküla ja Sääre) ning elanike arvult neljas Eesti saar. Täna elab Kihnus püsivalt ca 400 elanikku.
Kihnu pärimuskultuur - riided, keel, muusika ja käsitöö kuuluvad UNESCO suulise ja vaimse pärandi meistriteoste nimekirja. Saarel on võimalik sõita lennukiga (Pärnust), parvlaevaga (Munalaiust Tõstamaa lähedal), talvel üle jäätee (samuti Munalaiust) , samuti helikopteriga.
Kihnu saarel on mitmeid randu. Saarel on kokku 14 kilomeetrit rannajoont. Kihnu saare rannad on tuntud oma ilu ja puhtuse poolest.

Kinnistuga kohapeal tutvumine toimub eelneval kokkuleppel!

Kui Sul on aga vara, mida soovid vahetuseks pakkuda või eelnevalt müüa, siis anna julgelt teada enda mõtetest ja leiame koos lahendused.

Võimalik teha ka omapoolseid mõistlikus määras hinna- või vahetuspakkumist.

PANKADE KOOSTÖÖ PAKKUMISED:
Küsi ka infot pankade koostööpakkumiste osas! Soodustused laienevad kui kasutada koodi : TASAR.
Kui soovid lisainfot või täpsustust, võta kindlasti ühendust.

Signe Petrelius
vanemmaakler, tase 6
Kutsetunnistus nr 198480
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 61114
info @ tasar .ee
Tel *5169311*

Object link

Contact

Tasar-Invest OÜ
Tasar-Invest OÜ
View company's profile
Contact
649 000 € 1 362 €/m²
House for sale, Possibility to change
House for sale, Possibility to change www.kv.ee/en/3675067
Rooms 9
Bedrooms 5
total area 476.5 m²
Number of floors 2
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 39125 m²
Cadastre no. 30301:001:0044
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited