plot for sale, residential land - Sinikaela 10, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Virtual tour
This ad has a virtual tour

Järvega piirnev suur kinnistu!

Plot area 2072, detail plan exists

Additional information: electricity, urban water, sewerage
Neighbourhood: water body lake near

Peresõbralik elukeskkond kasvamiseks ja nautimiseks!
Rajooni on planeeritud mängu- ja spordiväljakud, lasteaed ning sadam, mis loovad mõnusa ja tervikliku elukeskkonna igas vanuses pereliikmetele.

KRUNDI HINNAS SISALDUB KÕIK, MIDA VAJAD ALUSTAMISEKS:
Elektri-, vee- ja kanalisatsiooniliitumised (elekter 3x6A)

Kõvakattega ligipääsutee

Tänavavalgustus

Tõstetud ja tasandatud pinnas – valmis ehituseks

Contact
55 000 € 26.5 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3792514
Ground area 2072 m²
Cadastre no. 62401:001:1769
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited