maisonette for sale, 3 bedrooms - Vägeva tee 32-2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Apartment ownership, wooden house, total area 146.4 m²

Kitchen: electric stove, kitchen 14.2 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, bath, sauna, sewerage, urban water
Heating and ventilation: central heating, gas heating, heated floors, combined heating, gas
Additional information: balcony 7.9 m², public transport, parking free parking, parquet, packet windows, furnishing possibility, dressing room, electricity, terrace, TV-set, wall cupboard, box-room, farm building, wall wooden wall, roof tiled roof
Communications and security: Internet, cable TV, security system, video cameras, neighbourhood watch, fenced with garden
Neighbourhood: Ülemiste lake , roads in good condition roads, location in suburb location, surrounding buildings private houses

PEETRIS ON MÜÜGILE TULNUD KAASAEGNE JA HEA PLANEERINGUGA PAARISMAJA MAJAOSA (soome paarismaja Omatalo SM147).
SUUREPÄRANE ASUKOHT, KÕRGHALJASTUS, RAHULIK JA TURVALINE ELUKESKKOND!

Paariselamu asub erinevalt teistest samal tänaval asuvatest elamutest suurest teest umbes 15 m kaugusel ehk tänavamürast eemal sisehoovis. Juurdepääsu tee krundini on kaetud betoonist kõnniteekividega.

Paariselamu on kahe-, osaliselt ühekordne, viilkatusega puitvoodriga puithoone. Majja sisenetakse majaesise terrassi katusealuse kaudu, kuhu jääb ka katusealune kahele autole. Tehniline ruum asub autokatusealuse tagumises osas.

Puitmaja, suletud netopind 146,4m2, eluruumid 137,7m2, autovarjualune 27m2

1 korrus
Avatud köök 14,2 m2
söögituba 11,8 m2 ehk kokku 26,0 m2
Elutuba 21,6 m2
Esik ja tualett 13,9 m2
Leili ja pesuruum 12,4 m2
Trepp 1,7m2

2 korrus
Trepihall 17,5 m2
I magamistuba 11,2 m2
II magamistuba 14,2 m2 (suur rõdu 7,9m2)
III magamistuba 11,5 m2
Garderoob 3,7 m2
Wc / vannituba 4,0 m2

PLANEERING
Esimesel korrusel paiknevad esik, wc, avatud köök-söögituba, elutuba ja saunakompleks.
Esikust pääseb avatud köök-söögi ja elutuppa. Elutoa teeb eriti hubaseks korralik kaminahi. Elu- ja söögitoa aknad avanevad vaatega sisehoovi. Sisehoovi terrassi kohal on teise korruse rõdu. Söögitoast pääseb ka ruumikasse leili- ja pesuruumiga saunakompleksi. Sauna sisse ja saunast välja saab ka sisehoovi terrassilt. Köögiaken  vaatega maja ees olevale katusealusele terrassile. Kogu maja aknad on kolmekordsed puitalumiinium pakettaknad.

Teisel korrusel on avar halliruum, pikk koridor ühendab omavahel kolme magamistuba millest üks on koos suure rõduga (7,9m2), tualettruum ( wc-, vannituba), wolk in garderoob ja pööning.
Olemas on algusest lõpuni kogu elamut puudutav dokumentatsioon, millega saab soovi korral kohapeal tutvuda.

SEISUKORD
Elamu on heas seisukorras, võimaldab kohest sissekolimist kuid vajaks värskenduskuuri. Fotodelt seisukord hästi nähtav.

VESI-, KANALISATSIOON, ELEKTER, KÜTE JA VENTILATSIOON
Eramu sooja vee ja soojusvarustus on lahendatud gaasikatla baasil. 1 korrusel on projekteeritud põrandaküte ja 2 korrusel radiaatorküte. Leiliruumis on elektriküttel põhinev keris. Elektriliitumine 3x20A. Ventilatsioon süsteemiks on sundventilatsioon (agregaat tehnilises ruumis). Väljatõmbeventilatsioon San sõlmedest ja dušši ruumidest ning eraldi köögist pliidi kohalt. Elu- ja magamistubadesse antakse välisõhku läbi fresh ehk värskeõhuklappide. Saun ja tehniline ruum saavad lisa värske õhu läbi välisseintesse paigaldatud välisõhurestide kaudu. Pööningul paiknev väljatõmbeventilatsiooni torustik on isoleeritud tuletõkkeisolatsiooniga. Vent torudel hoonesse sisenemisel on tuldtõkestavad klapid. Eramu veevarustus, kanalisatsiooni, gaasi ja elektri välistrassid on ühendatud tänava trassidega.

ÕUEALA
Elamul on suur õueala. Kõrval kinnistut eraldab tihe hekk, mis tagab naabrite vahelise privaatsuse hoovis. Aias paiknevad: ruumikas kinnine lükandklaasustega lehtla koos väliköögi ja kaminaga. Eraldi kaminapuude varjualune ning suur kasvuhoone. Need rajatised asuvad maja vasakus osas. Maja taga on suur terrass ja haljastatud õueala.

Kuna paariselamu paikneb elava liiklusega sõiduteest 15 m kaugusel, siis majaesisel on suur väravatagune plats kuhu mahub lisaks veel 4 või rohkem sõiduautot külaliste tarvis parkima, ning seda ala kasutavad ainult oma maja elanikud.
Kõrval kinnistute ja oma kinnistu naabrid on väga sõbralikud, viisakad ja abivalmid.

Object link

Contact

Priimus Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
390 000 € 2 664 €/m²
Sharehouse sale
Sharehouse sale www.kv.ee/en/3785270
Rooms 5
Bedrooms 3
total area 146.4 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 2008
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 65301:001:1159
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited