apartment for sale, 2 rooms - Karusselli 93, Rannarajoon, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Parim 2-korrus, rõdu!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 2 m², box-room, parquet, packet windows, furnishing possibility, separate rooms, wall cupboard
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, steel door
Neighbourhood: roads in good condition roads, surrounding buildings private houses and apartment buildings, in the city location

Pärnu rannarajoonis asuv kinnisvara ei ole pelgalt investeering – see on elustiil, mille väärtus ajaga ainult kasvab. Olgu sinu eesmärgiks rahulik kodu mere ääres või nutikas äriotsus, Karusselli tänav pakub midagi, mida mujalt ei leia.

Legendaarne Karusselli tänav
Siin algavad hommikud mere lõhnaga ja lõppevad kuldsete päikeseloojangutega.
Pärnu rand on vaid mõne sammu kaugusel – just see sama rand, mis annab suvepealinnale tema hingamise.
Kui meri on karge, ootavad sind lähedal spaad, kus aeg justkui peatub ja keha saab puhata.
Vahetus läheduses kulgeb rannaniidu matkarada – ideaalne paik vaikuseks, jalutuskäikudeks ja iseendaga olemiseks.

Rannarajoon on hinnatud elupiirkond, kus kohtuvad looduslähedus ja mugav linnakeskkond. Kaunis liivarand, mitmekesised sportimisvõimalused ning jalutuskäigu kaugusel asuvad spaad ja hubased kohvikud loovad ideaalse paiga nii puhkuseks kui ka igapäevaseks eluks.

Väikesed detailid, mis loovad suure väärtuse
Parkimiskohti jätkub alati hoovis.
Jalgrataste hoiustamise võimalus keldriboksis.

PLANEERING JA SISUSTUS
• Üldpind 47,2 m²
• Eraldi elutuba, magamistuba, köök, esik ning WC/duširuum
• Köögis kvaliteetne köögimööbel, külmik, elektripliit, ahi ja mikrolaineahi
• Küttelahendus: keskküte
• Põrandatel naturaalne parkett
• Rõdu, pakettaknad
• Lukustatav trepikoda

Müügihind sisaldab köögimööblit ja tehnikat ning
WC/duširuumi sisseehitatud mööblit ja santehnikat.
Muu sisustus kokkuleppel.

MAJA JA ÜHISTU
Majas on aktiivne ja hooliv ühistu.
2023. aastal viidi läbi suuremad renoveerimistööd:
-soojustati ja viimistleti fassaad, renoveeriti rõdud ja trepikojad.
-korteritesse paigaldati kaasaegne ventilatsioonisüsteem.
-Varasemalt on uuendatud katus, küttesüsteem ja torustik
need laenud on juba tasutud.

Praegune renoveerimislaen on 1,25 €/m² kuus.

Korter on läbimaja planeeringuga – elutoast pääseb päikeselisele lõunapoolsele rõdule.
Magamistoast ja köögist avaneb vaade põlispuudega tänavale.
Tänav on ühesuunaline ja vähese liiklusega, pakkudes vaikust ja privaatsust.

Kasutada jääb 2 m² suurune keldriboks.
Parkimine on tasuta tõkkepuuga hoovis või linnavalitsuse parkimiskaardiga tänaval.

Object link

Contact

KVP KINNISVARA
KVP KINNISVARA
View company's profile
Contact
125 000 € 2 648 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879088
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 47.2 m²
Floor/Number of floors 2/5
Built in year 1969
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited