plot for sale, residential land - Siimu tee 4, Uulu, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Plot area 49091

Neighbourhood: roads paved roads

Pakkumisel Uulu külakeskuse naabruses juba välja kujunenud ja perede poolt hinnatud elamupiirkonnas uus osaliselt jõeäärne arendusala.

Kehtestatud detailplaneering hõlmab Siimu tee 4 ja Heidi nimelist katastriüksust ning planeeritud on 15 elamumaa krunti (millest kaks krunti piirnevad Ura jõega), lisaks on kavandatud avalik puhke- ja spordirajatise katastriüksus. Kruntide suurused vahemikus 2200 – 5000 m2.

Kruntide ehitusõigused:
-             sihtotstarve elamumaa;
-             täisehitusprotsent 20%;
-             hoonete maksimaalne kõrgus 8,5 m;
-             hoonete arv 3 (elamu + 2 abihoonet)

Veevarustus ja kanalisatsioon on kavandatud ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni kaudu. Detailplaneeringuga on kavandatud Siimu tee L1 kinnistuga piirnev transpordimaa katastriüksus ja planeeringuala teenindav transpordimaa katastriüksus, mis antakse peale tehnovõrkude ja teede väljaehitamist üle kohalikule omavalitsusele. Välise tulekustutusvee saamiseks on planeeritud rajada transpordimaa katastriüksusele tuletõrje veevõtumahuti ja kuivhüdrant.

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
450 000 € 9.17 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3781324
Ground area 49091 m²
ownership form private property
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited