house for sale, 4 bedrooms - Kesa tee 4, Õssu, Kambja vald, Tartumaa

Kasutusloaga elamu -Kehtiv eksperthinnang

Private property, stone house, total area 179.6 m²

Kitchen: electric stove, kitchen 18 m², refridgerator, kitchen furniture
Heating and ventilation: Air-water heat pump, gas heating, fireplace
Communications and security: Internet
Additional information: parquet, box-room, dressing room, closed courtyard, furnishing possibility, garage, basement, terrace, packet windows, roof tin roof
Neighbourhood: roads in good condition roads, location in suburb location

Otsid kodu, mis pakub mugavat elu linna lähedal, kuid samas võimaldab nautida looduse ilu ja praktilisi lahendusi? See eramu Tartu linna piiril pakub just seda!

*Esimesel korrusel ootab sind avar elutuba koos köögiga, mis moodustab kodu südame. Elutoas lisab soojust ja hubasust suur soojust salvestav kivikamin. Otse elutoast pääseb suurele lõunapoolsele terrassile (27m²), kus saad nautida päikest ja rohelust kogu päeva.

*Kokku neli magamistuba pakuvad piisavalt privaatsust igale pereliikmele. Lisaks on esimesel korrusel 2-WCd, saun ja duširuum koos mullivanniga – ideaalne lõõgastumiseks pärast pikka päeva. (Köetavat pinda koos garaažiga 179m²)

*Lihtsalt, kuid praktiliselt välja ehitatud ärklikorrusel on WC ja suur garaaži pealne välja ehitamata ruum, pakkudes võimalusi lisapindade loomiseks vastavalt teie vajadustele.

*Tehnikahuvilise unistus: Garaažis asub autoremonditöödeks mõeldud kanal ja tehnoruumist on mugav väljapääs maja taha.

*Kaheküttesüsteem: Majas on nii gaasiküte kui ka õhk-vesi küttesüsteem, mis tagavad energiasäästlikkuse ja mugavuse. Elutoas lisaks kamin (korstnapühkija akt olemas).

* Aias on erinevad viljapuud ja marjapõõsad. Rohenäppudele tööd jagub.

*Maja asub strateegiliselt suurepärases kohas – linnaliinide bussipeatus on vaid paari minuti jalutuskäigu kaugusel ja Lõunakeskus on mugavalt lähedal. Otse üle tee asuv Maaülikooli katsepõld pakub avarat roheala ja looduslähedust otse koduukse ees.

See kodu pakub ideaalset kombinatsiooni praktilisusest, mugavusest ja looduslähedusest. Ideaalne valik perele, kes hindab funktsionaalsust ja rahulikku elukeskkonda.

Huvi korral võtke ühendust ja lepime kokku vaatamise aja!
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
230 000 € 1 281 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3828835
Rooms 5
Bedrooms 4
total area 179.6 m²
Number of floors 1
Built in year 2005
Condition satisfactory
ownership form private property
Ground area 1258 m²
Cadastre no. 94901:005:0906
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited