apartment for sale, 2 rooms - Viru pst 24, Sillamäe, Ida-Virumaa

Stone house

Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, bath
Heating and ventilation: central heating
Additional information: parquet, packet windows, separate rooms
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: water body sea near, roads in good condition roads, location in the center location, neighbours around neighbours

Otsid hea planeeringuga ja mugava asukohaga kodu? Vaata seda pakkumist

2 tuba. 48,8 m² , 5. korrus (5/5)
Aknad lõuna ja põhja poole – palju valgust ja hea õhutus
Korter asub maja keskel – soe ja mitte nurgapealne

Korteris on juba tehtud:
Kosmeetiline remont tubades, köögis ja koridoris;
Seinad ja laed on tasandatud;
Põrandal laminaat;
Mugav planeering – eraldi ruudukujulised toad;
Suur esik, kuhu mahub garderoobikapp;
Võimalus kujundada oma maitse järgi.

— Suures toas ja rõdul puuduvad pakettaknad
— Vannituba, WC ja rõdu vajavad remonti
Hea võimalus teha viimistlus just selline, nagu ise soovid

Asukoht on suur pluss!
Lasteaed maja hoovis.
Kaubanduskeskused ja turg lähedal.
Bussijaam ja bussipeatused jalutuskäigu kaugusel.
Eesti kool lähedal.
Mereni ja rannani vaid 15 minutit jalgsi.

Object link

Contact

AN EuroGrupp OÜ
View company's profile
Contact
14 000 € 287 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3828603
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 48.8 m²
Floor/Number of floors 5/5
Condition sanitary renovation done
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited