house for sale, 3 bedrooms - Lõhe tn, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Premium maja kakumäel

Private property, total area 129.7 m²

Heating and ventilation: heated floors, Air-water heat pump
Additional information: furnishing possibility, dressing room, electricity, parquet, terrace, packet windows
Sanitary arrangements: sewerage, urban water

Olemas kasutusluba!

Müüa 4- toaline maja Kakumäel

Kakumäel näol on vaieldamatult tegemist mitte üksnes Tallinna, vaid terve Eesti ühe mainekama ja terviklikuma elukeskkonnaga.

Jalutuskäigu kaugusel asuvad Kakumäe sadam (Kakumäe Haven),Kakumäe rand, Rocca Al Mare kool, Vabaõhumuuseum ja terviserajad.

Kinnistu on kõrghaljastusega ja auto parkimine on võimalik varikatuse all ning maja ees.

Maja on ehitatud 2018 aastal.

Tegemist on raudbetoonpaneeli majaga.

kütmine toimub õhk-vesi soojuspumba
baasil, vesi-põrandakütte abil

Maja esimesel korrusel paikneb suur elutuba koos köögiga, millelt pääseb terrassile, saun, dushiruum, wc, avar koridor.

Teisel korrusel asub vannituba ja kolm magamistuba.

KINNIUSTU PIND 842 M2

HELISTAGE MULLE, julgelt tehke oma
pakkumised ja lähme vaatama

Object link

Contact

Contact
586 000 € 4 518 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3754750
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 129.7 m²
Number of floors 2
Built in year 2018
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 841 m²
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited