130 000 € 3 779 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Pebre 5-2 Pebre 5 2 rooms|34.4 m²|Floor 1/3 Monthly payment 0 € Calculate
110 000 € 3 957 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Pelgulinna, Kari 20 Värskelt renoveeritud ja sisustatud korter Stroomi ranna lähedal 2 rooms|27.8 m²|Floor 1/5 Monthly payment 0 € Calculate
Open house: L 16.05 13:00-15:00 126 900 € 3 126 €/m² 1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kopliranna tn 24 Tule kliendipäevale 16.05 kell 13:00-15:00! Hinnapakkumine! 2 rooms|40.6 m²|Floor 2/5 Monthly payment 0 € Calculate
129 900 € 2 752 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sitsi, Puuvilla tn 8 Cozy and well-maintained 2-room apartment! 2 rooms|47.2 m²|Floor 5/5 Monthly payment 0 € Calculate 1 d ago