house for sale, 4 bedrooms - Ploomi 36, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

Hind sisaldab kahte kinnistut

Private property, panel house, total area 188 m²

Kitchen: ceramic stove
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, sauna, water boiler, sewerage, urban water
Heating and ventilation: solid fuel, central heating
Additional information: kitchen, garret, separate entryway, separate rooms, box-room, terrace, dressing room, parquet, 3*380V, electricity, garage, public transport, closed courtyard
Communications and security: Internet, fenced with garden
Neighbourhood: near forest

Müüme ridaelamuboksi, mis asub vaikses ja rahulikus piirkonnas.
Kinnistu koosseisu kuulub kaks eraldi kinnistut.
67401:009:0014 ja 67401:009:0015

Ridaelamuboks: 168,7 m²
Garaaž: 19,6 m²
Esimene kinnistu: 341 m² hoonestatud
Maatükk: 372 m²
Ridaelamuboksi koosseisu kuulub:
Esimesel korrusel:
Esik
Avar elutuba
Tuba (hall) väljapääsuga terrassile
Köök, kus on täispuitköögimööbel ja kaasaegne tehnika
Majapidamisruum
Saunaruumid
Eraldi tualett
Teisel korrusel:
Trepihall
4 tuba
Vannituba, tualett
Rõdu
Teisel korrusel on juba alustatud töödega ja valmis on kaks magamistuba. Töödega saab jätkata ja välja ehitada veel kaks tuba, privaatse vannitoa ja tualettruumi vastavalt omanike soovidele ja vajadustele.
Küttevõimalused:
Kinnistul on tsentraalne küttesüsteem. Kütet saab ka reguleerida.
Esimesel korrusel on põrandaküte, mis loob sooja ja meeldiva sisekliima
Lisaks on olemas tahkekütte katel "Viadrus"
Konstruktsioonid:
Vundament: Monteeritavatest betoonplokkidest
Välisseinad: Silikaattellistest mineraalvatist soojustusega, mis tagab suurepärase soojapidavuse ja heliisolatsiooni
Katus: Kärgkatus. Regulaarselt on teostatud samblatõrje.

Lähedal asuvad teenused ja transpordiühendused:
Lähikonnas koolid ja lasteaed, kauplus, kaubanduskeskus
Lastel on võimalus nautida mänguväljakuid
Haapsalu kesklinna saab jalutada mööda turvalist kergliiklusteed
Bussiühendus on hea ja peatus lähedal
Krundi võimalused:
Krunt on hooldatud ja haljastatud
Krundil on privaatne ala, kus saate nautida puhkust ja korraldada grilliõhtuid sõprade ja perega
Parkimisvõimalused:
Olemas on garaaž, kus saate hoida ühte autot
Lisaks garaažile on piisavalt ruumi, et parkida veel kaks autot tasuta ja turvaliselt oma krundil
Kommunikatsioonid:
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed
Soojaveevarustus toimub elektriboileriga
Elektrivarustus on 380V ja peakaitse on 25A
See on unikaalne võimalus soetada kinnisvara, kus on ruumi ning millel on suur arenduspotentsiaal. Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda!

Huvi korral võtke minuga ühendust, et korraldada vaatamisaeg ja saada lisateavet.

Object link

Contact

Elamus Kinnisvara
View company's profile
Contact
190 000 € 1 011 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3818093
Rooms 5
Bedrooms 4
total area 188 m²
Number of floors 2
Built in year 1998
Condition satisfactory
ownership form private property
Ground area 713 m²
Cadastre no. 67401:009:0014
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited