apartment for sale, 2 rooms - Vilde tee 86, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Turul uus pakkumine! Sisekvartal! Roheline piirkond!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove
Sanitary arrangements: new sewerage system, shower
Heating and ventilation: central heating
Additional information: separate rooms, urban water, wall cupboard, box-room
Communications and security: frontdoor locked, steel door

Müüki on tulnud suurem 2-toaline korter Mustamäe rohelises piirkonnas! Elamu asub vaikses sisekvartalis, eemal suuremat tänavamürast.

Korter on funktsionaalse ja mugava läbi maja planeeringuga, mis tagab rohkelt loomulikku päevavalgust kogu päeva vältel ning pakub vaateid maja kahele poolele ulatuvale kõrghaljastusele.
Aknad vahetatud. WC ja vannituba koos. Esikusse ehitatud avar garderoobkapp.

Majas on soojustatud otsaseinad, vahetatud veetorustik, paigaldatud uus katus, korrastatud trepikojad.
Autot võimalik parkida maja ees hoovis, mida on laiendatud.

Lähedusse jääb Männipark ja Mustamäe Keskus koos Apollo kinoga, samuti erinevad koolid, lasteaiad, kauplused, söögikohad, ühistranspordipeatused... Ühendus kesklinnaga väga hea.

Täpsema info ja külastusaja broneerimiseks võtke julgelt ühendust!

Object link

Contact

Contact
115 000 € 2 452 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879690
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.9 m²
Floor/Number of floors 4/5
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited