plot for sale, residential land - Kesa tn, 1 ja 5, Kambja, Kambja vald, Tartumaa

Müügis veel kaks viimast kinnistut!

Plot area 2560, detail plan exists

Additional information: electricity, sewerage

Müügis veel kaks viimast kinnistut antud elamurajoonis.

Müüa Kambja vallas Tartumaal Kambja valla aleviku äärses elamurajoonis elamumaa kinnistud. Ruutmeetri hind kinnistutel 25.- eurot. Valida on hetkel 5 erineva kinnistu vahel mis on erninevate suurustega. Võimalus alustada koheselt projekteerimise ja ehitamisega.
Kinnistutele on koostatud detailplaneering. Olemas kõik vajalikud liitumised krundi piiridel. Elekter 3x16 A, vesi ja kanalisatsioon. Igale elamukrundile on planeeritud üks elamu ja üks kõrvalhoone, hoonete maksimaalne korruselisus on 2. Maksimaalne ehitusalane pind 300 m2. Suurema huvi korral võimalik edastada tutvumiseks kinnistute kohta dokumentatsiooni.
Juurdepääs kinnistutele aastaringselt suurepärane.
Kambja on väga hästi väljaarenenud looduskaunis alevik. Olemas on kõik eluks vajalik: lasteaed, põhikool, Konsumi kauplus, apteek, postkontor, kirik, bussipeatused, mänguväljakud, raamatukogu, tankla jne. Tartu linnapiir 10-15 minuti autosõidu kaugusel. Bussiühendus Tartu linnaga väga hea.

Kinnistud:
Kesa tn 1, 3139 m2, hind- 78 475.- eurot. (katastritunnus: 28203:005:0207)

Kesa tn 5, 3006 m2, hind- 75 150.- eurot. (katastritunnus: 28203:005:0211)

Lähema huvi korral saab objektidega tutvuma minna ette helistades ja sobilik aeg broneerides. Teie kinnisvara huvide eest hoolt kandes ja infot meelsasti jagades Karl Kuddu.

Object link

Contact

Contact
75 150 € 29.4 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3603194
Ground area 2560 m²
Cadastre no. 28203:005:0211
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited